Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek erős és rettent...

Hogyan lehetek erős és rettenthetetlen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nagyon gyenge testalkatú extra lusta és ultraidealista filozófus személyiség

Viszont egyre többen kezdenek el szekálni mert mindenhol látják hogy nem vagyok erős és nem vagyok nagy bunyós így folyamat belém állnak én leszrtam ezeket mert csak annyit gondoltam majd megérnek majd felnőnek ők is csak játékból csinálják stb de már eltelt 4 év és nem változott semmi csak tovább szekálnak mert én még mindig kitartok az antirevizionista divatellenes elveim mellett de az öcsém is egy nagydarab szekálódós bunkó senkiházi lett aki egéz nap csak gyúr és olyan cigányosan viselkedik mint ide Lacháza folyton boxolja a cuccaimat meg beszólogat én meg megmondtam értelmesen hogy nem fogok részt venni a kis játékába teljesen hidegen hagy de azért sem hagyja abba

Környezetváltotás lenne a jó megoldás de az esélytelen mert az iskolákból kitiltottak többek között kommunista szervezkedésért így nem nagyon vesznek fel dolgozni hétfőn megyek közmunkára de abból nem tudok külön életet élni ráadásul a családom 90% a meghalt akik után adósságokat örököltem több mint 300 000 forintot



ápr. 19. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Élj a valóságban, fejleszd a személyiséged, ne legyél egy darab szar, sportolj, eddz, erősödj. Ha egész életedben egy csicska voltál, és a komplett közeged a kezdettől fogva csicskaként könyvel el, akkor ebből egyébként nem fogsz tudni kijönni. Valóban csak a környezetváltoztatás tudna tüneti kezelést nyújtani. Ráadásul mivel azt sem tudod, hogyan kell nem csicskának lenni, ezért a berögzült mintáknak köszönhetően jó eséllyel a hátralevő életed minden szituációban csicskaként fogsz működni. Keress fel egy pszichológust, ő talán tud ezen segíteni.
ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szóval költözzek el Bécsbe és legyek a helyi gettósztár? De hát nyelveket se beszélek igaz tanultam 8 évig németül de az iskolába csak a ragozást és a nyelvtant tanítják


Az egész komplett környezetem még nem könyvelt el csicskának de egyre gyakrabban és egyre többen könyvelnek annak csak mert ugye az öcsém és a haverjaim mindig össze akarták mérni velem az erejüket de soha mem volt szívem bántani őket még akkor sem ha megérdemelték volna most meg mindegyik elkezdett gyúrni és szemétkedni én meg ugye úgy vagyok vele hogy most azért mert ők gyúrnak én csak azért sem fogok nekem nem mondják meg így én továbbra is inkább szórakoztattam az utca embereit a bartosista és iszákossági mutatványaimmal meg próbáltam mindenkit egy kommunista forradalomra felkészíteni hogy megvívjuk a szent háborút az elnyomó kapitalizmus ellen

De szerintem ezt a magatartást is a kapitalizmus idézte elő mert arról szól hogy az önző célod érdekébe mindenkin taposs át és vedd semmibe a haszon érdekébe még akkor is ha a legközelebbi szeretted

De ezeket nem érdekelte semmi csak a drága márkás ruhák a gyúrás a tiktok meg stb

Amelyik haver meg jó elvtárs volt az most is jó elvtárs viszont ő belőlük nagyon kevés van és alig érnek rá így maradtak nekem a bunkó tömeg érdekemberek

ápr. 19. 14:56
 3/16 A kérdező kommentje:

És hogyan kell amúgy nem "csicskának" lenni? Mert én semmit se tettem senki ellen csak néha ritkán de nem az ismerőseim ellen


Vags kezdjek el én is ok nélkül ütni vágni embereket és éljek bűnözői életmódot? De hát akkor meg sittre vágnak

ápr. 19. 14:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
20 éves! Nőjj fel, és ne a gyakorikerdesek.hu-n szerepjátékozz!
ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"És hogyan kell amúgy nem csicskának lenni?"

Erre nem lehet konkrétumok formájában válaszolni. Ha ez számodra kérdés, akkor mindig csicska maradsz.

ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó de mi számít csicskának? Az is az ha nem vagyok agresszív és nem szeretek verekedni meg arcoskodni hanem inkább chillesen szívom a cigit és filozofálok a bartosizmusról a marxizmusról és a maoizmusról közbe vedelem a bort az erdőbe jóízűen?
ápr. 19. 15:06
 7/16 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok nem akarok felnőni mert a felnőtt élet nem jó aki meg fel akart nőni az csak társadalmi nyomásra tette valójába mindenki gyerek akar maradni legbelül


Én viszont prófétaságra születtem és ezért szeretne a társadalom megszabadulni tőlem de 100 év múlva már rájönnek hogy végig igazam volt

ápr. 19. 15:08
 8/16 anonim ***** válasza:

"mi számít csicskának?"

Te magad. Ezt te is érzed.

"valójába mindenki gyerek akar maradni legbelül"

Ez így van, de a legtöbbünket azért 20-21 éves korában már elkezdett frusztrálni, hogy anyuci tart el, úgyhogy inkább leváltunk és a beleálltunk a világba.

ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Engem nem tart el anyuci meg apuci nem élnek már

A maradék rokonok segélyéből élek de fél éve keresem a melót is de hát a közmunka is alig jön össze


És ha esetleg 10 év alatt kigyúrom magam megtanulok mindenféle küzdősportot majd félholtra verek minden ismerősöm majd a börtönbe is mindenkit meggyilkolok akkor tisztelni fognak?

ápr. 19. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezeket nem fogod tudni megvalósítani a valóságban. Nyilván nem is kell, mert a valóság nem egy Netflix sorozat, de a magadfajta a tizedére sem képes az ilyesminek.
ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!