Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hoszutav futok: mennyi idő...

Hoszutav futok: mennyi idő mire annyira edzett leszek hogy le tudok kocogni egy fel maratont?

Figyelt kérdés
Megallas nelkul ertem. Mar pár versenyen igazabol reszt vettem, de igazabol nem sikerult leallas nelkul meg. Legjobb időm 2 ora 21 perc, de volt már 2:24, 2:26, egyszer 2:35 de akkor plusz 1 km minimum volt mert osszekevertek a jelzeseket. A legjobb eredmény kivetelevel ezek 4-800 meter szintkulonbseggel kell erteni. Setalasok és nagyon lassu km-ek vannak benne. Most lesz hétvégén 1 verseny minimalis szintkulonbseggel. Azon indulok, de valószínű nem fog jól menni. Megy amennyire megy. Jó lenne eljutni már olyan szintre, hogy sik terepen megallas nelkul 2 ora 10-15 perc. Hetvegente szoktam hosszut futni, 7:30as tempoval átlagosan, 16-17km és elfogy a labambol az ero. Jobb napon ossze tudok kaparni 18-20 km-t. Elég lassan fejlodok. Van Meg itt valaki aki lassan fejlodik? Igazabol probalok magamnak időt adni. Ha az oktoberi versenyemre eljutnek erre a szintre már boldog lennek. Realis kovetelmeny magammal szemben egy 2 ora 10 perc oktoberig a most 2 ora 25 percrol? Most hétvégén legjobb esetben 2 ora 20 percet futok szerintem.
ápr. 19. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!