Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell visszaküldeni...

Hogyan kell visszaküldeni csomagot a Myproteinnek?

Figyelt kérdés
Az oldalukon regisztráltam a rendelés visszaküldését, ki is fizettem ott a szállítást, és kaptam egy vonalkódot, amit elvileg be kéne olvasnom a Packeta csomagponton. El is mentem a csomagautomatához, amit kiválasztottam a regisztrálásnál, de ott nem volt lehetőség vonalkód beolvasására, csak annyi volt kiírva, hogy a feladáshoz a Packeta applikációjában kellene regisztrálnom a csomagot, és ki is kéne közben fizetnem a szállítást, amit már a Myprotein oldalán megtettem... Írtam nekik üzenetet, de nem szoktak túl gyorsan válaszolni, ezért kérdezősködök itt is, hátha akad valaki, aki már tapasztalt ebben.

ápr. 21. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Packeta automataban nem lehet feladni csak átvenni. Packeta pontra menj. Pl a zoldseges ami egyben packeta pont is. Ott az ember beirja a kodotnes te idaadod az emebrnek
ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!