Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszógumi eltüntetése, de hogyan?

Úszógumi eltüntetése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Kb 14 éve a hobbi gyurás és a egészséges táplálkozás az életem része.Nem vagyok profi, de nincs mit szégyelnem :)

Az gondom, hogy 38 éves vagyok és mint ha egyre több zsir rakódna le hasomra.Feltételezem, hogy lassul az anyagcserém.A problémát ott kezdődik, hogy 168 cm és 74 kg vagyok.Ezek nem nagy számok sajnok és a 74 kilómból érzésem szerint nincs hová lefogynom.Ha nem fogyhatok, akkor még is hogyan szabaduljak meg az úszógumitól?


Napi több mint 20 000 lépést teszek meg a pörgös fizikai munkámtól.Ennek ellenére a zsirszövetek nagyon nem akarnak lebomlani nálam.Más külön kardióznak, nekem meg szimplán ilyen a munkám.


Véleményetek, ötletek?


Köszönöm.


ápr. 23. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

38 évesen sehova nem lassul az anyagcseréd. Nagyjából 70 éves korodra fog 80-90 kalóriával csökkenni az alapanyagcsere szinted a fiatalkori BMR-edhez képest, 38 évesen ennyivel se, úgyhogy erre a bullshitre kár hivatkozni. Vagy nincs rajad felesleg, csak nem látod magad reálisan (ez nagyon gyakori jelenség), vagy van rajtad egy pici felesleg (a leírt adatok alapján erre van esély), és akkor a kalóriadeficit segíteni fog.

Tök jó, hogy 14 éves gyúrsz, meg hogy "egészségesen" táplálkozol (jelentsen ez bármit is), de ha nem vagy tisztában a kalóriaszámolás alapjaival, akkor van baj.

ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, hogy okosabb és tapasztaltabb vagy, de hasznos tanácsot nem adtál nekem sajnos.

Kérlek abban adj tanácot, hogy mitévő legyek..Hogyan szabaduljak meg a hasamra lerakdott zsitól minimális testsulyvesztés nélkül.

ápr. 23. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
kaloriákkal kéne képbe lenni kérdező
ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"hasznos tanácsot nem adtál nekem sajnos"

Olvass figyelmesebben: kalóriadeficit. Másfél évtized után ismerkedj meg a sporttáplálkozás és a kalóriaszámolás fogalmával, és ez segíteni fog az úszógumidon, ha van egyáltalán tényleges úszógumid.

ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm.
ápr. 23. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
hula-hopp karikás edzés.
ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Testsúlyvesztés nélkül nem fogsz tudni megszabadulni tőle. Ez biológia.


Számolj kalóriát

ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem itt kell kérni 2 mondatban. Tele van angol szakszerű videókkal a youtube olyanoktól, akik valóban tudják, hogy milyen módon lehet fogyni, akik profi módon értik annak minden apró részletét. Órákat kell belefektetni az informálódásba.
ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!