Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a mma és a...

Mi a különbség a mma és a ketrecharc és a thai box között?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az MMA egy szabályrendszer

A ketrecharc lehet többfajta szabályrendszer szerint

A thaibox egy harcművészet/küzdősport

ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még ha a letwei esetében támadtak volna kétségeid...
ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem az csak hanem van 1 ismerösöm és a tesvére ketrecharcot tanit és megtanitana ingyen viszont én thai boxot akartam volna de mondja a ketrec harc sokkal jóbb utcai verekedésre, jóbb az mma és a thai box nál is ezért érdekelt
ápr. 28. 07:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Utcai verekedésre az a legjobb, ha távol maradsz tőle, vagy ha már odavetődtél, elrohansz a bánatba. Túl sok a változó, összesen annyi a biztos, hogy minél jobban benne leszel, annál kellemetlenebb lesz a vége számodra, vagy így, vagy úgy. Tényleges szituációkban helytállni kb a krav maga viselkedéstana lesz a mérvadó.
ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de a krav maga nálam nem elérhetö
ápr. 28. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Józan ész is elég + elég jó a videó felhozatal kimondottan arról, hogy megelőzd, késleltesd, lassítsd, tompítsd a konfliktussá eszkalálódást, de igazából a menekülés, vagy ha azt nem lehet, akkor a kommunikáció a kulcs, végső soron a józan ész. Utóbbit a rendszeres meditáció kalibrálja élesre.
ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát jó azt tudom de pld mert nekem leginkább estére kellene mert pld ha késsel fenyegetnek ad át mindened olyan kellene amitöl legalább eleshet, kiütve lehet, vagy bármi amitöl kapok 1 kis elönyt legalább
ápr. 28. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Kés ellen kb hátrálsz és stukker.
ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nálam nem nagyón hiszem lehetne
ápr. 29. 08:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerüld a késes cimbiket, mindenképp rossz vége lesz, ha eszkalálódik a szitu.
ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!