Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges h valaki ilyen kis...

Lehetséges h valaki ilyen kis edzéssel ilyen jól fusson?

Figyelt kérdés
A kollégám allitasa szerint: főleg terepen 5kmt futott. 3km terep, 2 km járda. A járdán van egy elég jó emelkedés szakasz, kabe 200m. A terepen van egy rész ahol le kell futni, majd föl. Lefelé 100m, fölfelé 60m kabe. Dettó ugyan ezt a kanyart én szoktam futni. O most kezdte kabe 2 hete, először csak 100m eket futott, aztán kabe meg 3x futotta ezt le max, de egyszer sem egyben. Ma allitasa szerint 6:24 gyel futotta le. Megallas nelkul. Jó jó, hozzá kell tenni, hogy én többször lefutom a terepes szakaszt mert ez egy kör, de tudom hogy milyen rajta futni 6:24gyel azt már joforman sprintnek érzem mert oda kell figyelni a gyokerekre kövekre stb. És allitasa szerint el se fáradt, utána meg fekvotamaszozott, meg súlyozott. Eddig semmilyen sportot nem űzött, cigizik. A pulzusa eleve a magasabb kategóriába tartozik. 47 éves ő, én 40 én már egy éve futok, tudom, h sok mindenen múlik de h valaki elsőre lefusson ennyi idő alatt annyit amennyit kabe én futnek sik terepen...40 percet simán elfogadnek. Én ezt 30 perc alatt futom. O meg két perc után ennyit fut... csak az haborit fel h. Engem teljes rossz színben tüntet fel a kollégák előtt. 1 éve futok, teljes Bénanak hatok mellette. Nem tudom miért hazudik.5km 32 perc alatt terepen elsőre?
máj. 24. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Az átlagos gyaloglás (nem futás) sebessége egy óra alatt 4-5 km, ennek alapján ekkora táv furva fele idö alatt nem számít különlegesnek
máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7:00-7:30/kmt el tudok képzelni egy kezdőnek nagyon max 4km ig. De egybe le se futotta meg előtte és ez volt nagyon max a 4. Alkalom h 2 hét alatt neki indult. Azt is csodálom h egybe képes volt futni ennyit úgy h gyógyszert is szed a magas vérnyomásara.
máj. 24. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy extra idő, hogy különlegesség legyen, hogy elsőre kezdőként így ment neki, nem valószínű hogy hazudik, ha hazudna, akkor jobbat mondana. Hasonlítgatni meg felesleges, magadhoz képest fejlődsz te is meg ő is.
máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!