Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki erre a...

Miért akar mindenki erre a DrugsBunny-ra hasonlító paraszt stílust felvenni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ,hogy mindenki ezt majmolja ,felteszek testépítéssel egy kérdést s aztán jönnek az ilyenek:Mi a fas. ért teszel ilyen kérdést fel,na meg hogy :te biztos minden hétvégén le iszod magad...meg ilyenek, ettől ti vagányabbak lesztek ,hogy öt utánozzátok?
2010. nov. 9. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert mindig őt nézik meg hallgatják és azt hiszik hogy az a menő stílus a testépítőknél.
2010. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
az a baj h mögöttük nincs az a tapasztalat és tudásanyag.
2010. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában normálisan válaszolok, kivéve, ha valaki f@szságokat kérdez, tré helyesírással...
2010. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem paraszt, az audioblogban amiben kifejti gondolatait a világról, nagyon szimpatikus!

Erről a témáról pont ő:

[link]

2010. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök a kérdésnek, már én is fel akartam tenni!

Meghallgattam ezt az audioblogot, és számomra semmivel sem lett szimpatikusabb, mert bár tényleg igyekszik megmagyarázni a viselkedését és a bejegyzéseit, - és ezt a szándékot nagyon is értékelem - viszont számtalanszor eközben önmagával kerül ellentmondásba, és amint valamit kifejtene, a következő mondatával agyoncsapja az előzőt.

Távol álljon tőlem, hogy bármi rosszat mondjak bármelyik embertársamról, így akár DrugsBunny-ról, viszont én úgy érzem, hogy egy magára valamit adó, magas szakmai szintre törekvő weboldal nagyon rosszul teszi, hogy engedi magát ilyen fórumi stílussal lejáratni. Ennek ellenére én csakis azt mondom, hogy hiba bármiféle véleményt hangoztatni róla, attól sem ő nem változik meg, és Neked sem lesz semmivel se jobb. Ha nem tetszik és sértve érzed magad a stílus miatt, nem kell az oldalt látogatni, ahogy már én sem teszem. Helyette javaslom a tesztoszteron.hu oldalt, kiváló, szakszerű, és sokkal tágabb témakörökkel is foglalkozik.

Tudom, a kérdés elsősorban a stílus átvételére vonatkozik, elnézést az OFF-ért, viszont fontosnak éreztem ezt leírni.

Szerintem ennek ellenére nyugodtan tedd fel itt a testépítéssel kapcsolatos kérdéseidet, amire persze mindig lesznek alpári és sértő szándékú válaszok a rossz példa után, de ezeket egyszerűen a válaszolók eszéhez érted, és vársz az idővel biztosan megjelenő kulturált, segítő szándékú válaszokra.

2010. nov. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Tudásanyag?Bunny mögött?Csak aszerint van aki:

1 nagyon kezdő

2 nagyon hülye


Kb semmit nem tud csak a "szerintem ez így van" jellegű dolgokat mondja


Aki meg itt le van oltva az megérdemli.Minden nap 95x megkérdezi 1 f*sz hogy hogy lehet kockás a hasa.

Meg ez meg az káros e.

Az ilyet el kell küldeni a p*csába mert hülye mint a segg.

Aki meg bevágja a durcit mennyen inkább sakkozni.

Senki nem utánozza azt a hülyét csak aki ténylegesen ért hozzá azt eléggé irritálja hogy valakinek egyszerűbb századjára megkérdezni ugyan azt a hülyeséget minthogy használja azt a k*baszott keresőt vagy netán a googlet.

A honlap címe meg GYAKORI kérdések nem hülye kérdések(mint pl ez)

2010. nov. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bunny-t én sem bírom de abban egyetértek hogy igy kell beszélni a fogyatékosokkal. Olvassa el mindenki ezt és utána kérdezzen.


[link]


Ne legyen ideges az ember amikor nap mint nap vmi idióta megkérdezi h: Hogy lehet kockás a hasam? Van káros hatása a fehérjének? Kinézhetek igy 2 hónap alatt? Izmos szeretnék lenni. Tornázzak?

2010. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
01:29 Így van ö ezzel a paraszt stílussal akar kitűnni ,de amúgy meg ,mindig elhangosztolja ,hogy ö ,hogy utálja az alkoholt meg a káros ételt,de valamelyikőtök látta öt 4 évvel ezelőtt?Nagy kövér szőrös egészségtelen ember volt ....szóval.Aki meg sportol rendesen az tudja ,hogy mi káros és mi nem ,az más kérdés,hogy betartsa e ezt ,de nem hiszem ,hogy egy ilyen fogyatékos stilussnak én be fogok valaha hódolni!köszi a többinek is a választ!
2010. nov. 10. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg a mikor látható eredmény, a mennyre árt, ha önmagába betol 1 stanazol kúrát, a fogyókúra rovatban a jó napom volt-e, illetve itt sportban a szálkásító edzés?!, a hogyan gyúrjam ki magam homamade, mennyit nő az izma a fehérjétől, a Jumbos kérdések 90%-a is f@szság, meg a jó-e ez az edzésterv, és leírja csak az izomcsoportokat, h azokra mit csinál, azt nem... Meg a sok-e a 68 kiló, se nemet, se kort, se magasságot nem ír... És még sok-sok ilyen...


De a legjobb, mikor kötegszik, vagy mel, vál, mijen, stb helyesírási hibákat vét...

2010. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!