Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ez hatásos?

Mit gondoltok? Ez hatásos?

Figyelt kérdés
Úgygondoltam hogy kicsit alakítok magamon testileg. Napi szinten edzek...viszont úgygondoltam adok egy kis segítséget az izmoknak és keresgéltem tejsavó-proteineket. Ki is néztem egyet(alábbi link) csak nemigazán értek még az iylen dolgokhoz...szal annyi lenne a kérdésem hogy ez növeli az izomzatot? szóval vastagabb felkar, nagyobb mellizom, szélesebb vállak... ilyenek... Előre is köszönöm a segítségeket :)
2010. nov. 10. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy vesszük. Mivel a fehérjéből épül az izom, ezért növeli, de nem olyan látványosan, minthogy te azt elképzeled. Ugyanolyan mint a csirkemell, vagy egyéb sovány húsok, csak gyorsabban szívódnak fel, ami edzés után hasznos. Az általad mutatott fehérje helyett, inkább vegyél valami minőségi tejsavó koncentrátum-izolátum keveréket. És ne feledd, hogy az ÉTRENDEN van a lényeg, aminek a javát a szilárd ételeknek kell kitenniük.


[link]

[link]

2010. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző, a MYOFUSION az nem tejsavó, hanem kombinált protein.


A lenkeit én is hanyagolnám, testépítőboltban vásárolj. Cytogen whey pro, Prolab pure whey, Twinlab, ON, Dymatize, Ultimate Prostar márkákat próbáltam, meg vagyok velük elégedve.

2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom :) én nemakarok olyan extrémkigyúrt lenni...szóval csak annyi hogy látszódjon egy kicsit hogy van izom :D mer eléggé vékonyak a kezeim sajnos... meg mellizmon és vállakon szeretnék még egy kicsit alakítani. Ennyire sem elegendő a linkemben szereplő tejsavó-protein? :)
2010. nov. 11. 14:36
 5/7 A kérdező kommentje:

közben még keresgéltem: [link] esetleg: [link] vagy: [link]

A 3 közül melyiket ajánlanátok? :)

2010. nov. 11. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt nem ez a gond, a lenkei proteint senki se szedte, nem mondhatom azt, hogy jó. Lehet, hogy az. De ebben az árban megkapod a legmenőbb márkákat, amiket milliók használnak sikerrel. Ez garantálja a jó minőséget.


De a te pénzed, ha szart akarsz venni a te döntésed.

2010. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a SAN és a Dymatize jó, a CF már annyira nem. de ha választanom kéne, lenkei vagy CF, ez utóbbit venném.
2010. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!