Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki csinálna vagy szerezne...

Valaki csinálna vagy szerezne olcsón súlyt és kondigépeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék otthon konditermet építeni, de nem komolyat! 200-250ezer Ft-ot szánné rá!

Ami kellene:

Ferdepad, fekpad, franciarúd, egyenesrúd, 2db egykezes, meg vagy 150kg súly.

Scott pad+keresztcsiga+húzódzkodó rúd+combhúzó kellene. Hogy ezek mennyibe kerülnek nem tudom. Láttam multifunkciós gépet 13ezerért, de az kicsi nekem. Már 110kilónál már rogyik összefele. Olyan fekpad kell nekem, hogy 150kilót minimum bírjon el!

Várom a válaszokat!


2010. nov. 14. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó súlyt bonti telepen érdemes megnézni. Ha van egy ügyes ismerősöd akinek van esztergagépe, akkor semmi pénzért lehet csináltatni. Én pont pénteken vettem 150ft/kg-jáért, annyi, hogy még fizetek két sört havernak, hogy kifúrja + lefestem. A rudakat, szerintem vegyed, a többit meg megint csak csináltatni érdemes. Te beszerzed az anyagot, adsz egy pontos tervet és keresel egy embert aki összehegeszti. Szerencsére nekem fater ért hozzá, így nekem könnyű dolgom van :)

Szóval bocsánat, hogy nem tudtam sokat segíteni, de ezt le kellett írnom.

2010. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Apám nekem nem nagyon akar segíteni, mert szerinte "tanulással foglalkozzak".


A rudak vagy 20ezer lenne.

Láttam egy jó kis gépet 25ezerért, de az kicsi. Elvileg 200kilót bír el, de nem bíznék benne. Nem örülnék neki, ha csúcsozásnál a fejemre szakadna a súly.

De megpróbálok embert keríteni rá, aki segítene.

2010. nov. 14. 14:27
 3/6 A kérdező kommentje:

A súlyokon lehet a legjobban spórolni.

Én néztem krómozottat, de annak kilója 600Ft, még az olcsóbb helyeken is. Nekem kb 150-160kiló súlyra lenne szükségem, ez a 150Ft/kg ár jó lenne, de sehol nem találtam ennyiért :-(

2010. nov. 14. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elvileg ilyen nagy ipari vastömb felszeletelve ami baromi nagy. Szerencsére a végeit ugyan akkorára vágják így könnyű párokat találni. Ha kifúrták még szépen le kell csiszolni a rozsdát és lefesteni szóval ez rohadt messze van a krómozott, külön fogással ellátott tárcsáktól :D De súly kész... ha faterod nem segít összerakni akkor keress valakit aki pénzért megcsinálja, még akkor is olcsóbban jössz ki. A rudak kicsit több mint 20 ropi, viszont ne azon spórolj.
2010. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Apám megtudná csinálni, régen csinált is nekem, de eladtam. Látta, hogy inkább sportolok, szóval már nem igen segít benne.

Tudom hogy nem lesz a legjobb, de súly és az a lényeg!

Most ha krómozottat veszek jó 90-92ezer Ft, ha 150Ft/kg áron, akkor meg 23ezer Ft. Nem mindegy!


Rudak:

180cm-es kétkezes súlyzórúd 8290Ft

160cm-es kétkezes súlyzórúd 7490 Ft

Gumis markolatú egykezes krómozott súlyzórúd 2*2190Ft

Franciarúd: 5990Ft

26.200Ft kb. Tényleg több, mint 20k, csak nem számoltam bele a 160centis rudat.

2010. nov. 14. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát most nem kötekedni akarok de ezt elkúrtad. Jó hogy nem fog faterod másikat csinálni ha már egyszer eladtad, én se csinálnék.
2010. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!