Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet felsőtestre látvány...

Hogy lehet felsőtestre látványosan gyúrni?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok azt nem tudom hány cm de 58kg.Mondatok hogy sok szénhidrátot kell enni.Ilyen szénhidrátot nem lehet valamilyen italban gyógyszerben megtalálni?Amúgy most is súlyzózók bicepszre 9kg.mal.Ezt úgy végzem hogy jobb kézre 5 azután bal kézre 5.És ezt a sorrendet 5x megcsinálom pihenés nélkül .ÉÉs még ezt a sorrendet is 3x.Hasra is próbálok,de azt csak felüléssel 30x.És ezt a harmincat 3x csinálom meg.Akkor még szoktam mellre.3kg.mal ezt úgy végzem el. de úgy érzem hogy a mell izmom egy kicsit gyenge.Már fél éve végzem ezeket a gyakorlatokat.A bicepszemen már észrevehető a külömbség.de a mellemen nem nagyon.Talán rosszul csinálom?Mi lehet a baj?Valamilyen energia italt kéne innom?
2010. nov. 20. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Még ha 10 évesen írnál ilyeneket megérteném , de lehetne csöppet több eszed is . A szénhidrát megtalálható az élelmiszerekben , ilyen pl a cukor . Az edzés amit csinálsz egy kalap sz@r , már ne is haragudj . Mondanám h menj konditerembe , de arra úgyis tudnál valami jó kis kifogást . Használj nagyobb súlyokat , csinálj saját súlyos gyakorlatokat , és olvass utána a dolgoknak , hogy legalább valamivel tisztában legyél . Látványos növekedést meg ne nagyon várj ettől .
2010. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
télleg 14éves vagy? :D ez a szöveg nagyon gáz :D a gyúrás helyett tanulj meg helyesen írni :D
2010. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem nyelvtan óra amúgy meg nem azt kérdeztem hogy helyesen írtam.e vagy nem
2010. nov. 20. 14:23
 4/4 anonim válasza:
Menj el Konditerembe edzeni ott több gyakorlatra van lehetőség és segítenek is :)
2010. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!