Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha iszonyú...

Mit csináljak, ha iszonyú fáradt vagyok és kimerült mikor edzenem kellene?

Figyelt kérdés
Nem lustaság,hanem leragad a szemem kb,annyira kimerült vagyok,mikor sportolok.Mitől lehet ez?NEm erőltetem meg magam napközbe vagy ilyesmi.Milyen kajákat egyek napközben,hogy ne legyek fáradt?(ha egyáltalán ez befolyásolja) 19 éves lány vagyok
2010. nov. 20. 18:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
Természetesen sok-sok nyers zöldséget, napi 3szor! Az energiát ad!
2010. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szedjél vitaminokat.Nagyon hasznosak ilyen szempontból
2010. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam:D De a vitaminoktól meg tök sokat fogok kajálni,és az meg nem túl előnyös:D
2010. nov. 20. 19:27
 4/18 anonim ***** válasza:

Önfegyelem.Az én sportomban nem árt a kaja(testépítés),de ha te olyat veszel aminek a B vitamin része nem kiugróan magas(tehát nem az RDA 30xosa)akkor az éhség dolog is ki lesz lőve.

Ha semmiképp nem akarsz vitamint szedni(pedig sport mellett kötelező)akkor próbálj ki valamilyen NO fokozót vagy koffeint

2010. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első:nagyon jó ötlet amúgy,de szerintem elég amennyit eszem.:S egy kis műanyag doboznyi gyümölcsöt(banán,narancs,alma,körte,kiwi salátaként),meg ugyanennyi zöldséget(sárgarépa,saláta,vöröskáposzta,retek,karalábé salátának megcsinálva) viszek magammal minden nap suliba.
2010. nov. 20. 19:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a gond! Ma is azért hagytam ki az edzést!:(
2010. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A koffeinre a sima kávé az jó?(szőke kérdés:D:)) mert azt iszom minden nap,még talán túl sokat is.Mi az az NO?
2010. nov. 20. 19:35
 8/18 anonim ***** válasza:
HotBlood nevű termék pl egy NO fokozó.Tetépítőknek találták ki.Edzés intenzitás fokozó.De fáradtság ellen is jó,bármilyen sporthoz.Koffeint én inkább tablettában használnám mert úgy hatásosabb és célzottabban lehet adagolni.
2010. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elvileg ugye a kávé is jó lenne de gyakorlatilag ott ingadozó a koffein mennyisége.A precíz adagolás mindig jobb
2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rákerestem,köszi.Szerintem nekem ilyet fölösleges lenne szedni amiatt,hogy csak aerobicozom , tornázom, nem testépítek,ehhez meg elég durva cuccnak tűnik:D:)Plusz ennyit(5800) nem is akarok a fáradtság miatt elkölteni,akkor már tényleg fegyelmezem magam,hiszen ez csak mostanában van valamiért,máskor nem szokott.A koffeintablettának 100mg a koff.tartalma,ezen már én is gondolkodtam,kipróbálom akkor,ha tényleg jó.
2010. nov. 20. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!