Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igy lehet thai boxolni? (lent)

Igy lehet thai boxolni? (lent)

Figyelt kérdés
Crohn beteg ( [link] vagyok 16 éves 177cm magas 67-68 kg és nagyon teccik és olyan oldalt ahol van pl edzés technika meg ienek.
2010. nov. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hm neked hogy derült ki, hogy ebben a betegségben szenvedsz? Csak azért, mert a tüneteket én is tapasztalom, csak eddig nem tudtam, hogy mi lehet.. Igaz véres hasmenésem eddig nem volt. Amúgy thaiboxoltam, azért néztem meg a kérdést, de mostanában nincs időm. Ettől függetlenül akkor is és most is tapasztalok hasonló tüneteket..
2010. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tartod a speciális diétédat, nem értem, miért ne lehetne thaiboxolnod.


de még senkit sem láttam, aki netről megtanult volna thaiboxolni. Sokkal jobb, ha keresel egy klubbot

2010. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az úgy derült ki h hánytam naon lefogytam fájt a hasam stb.és am én úgy tudom h nincs diétája a dokik is azt mondták ki kell tapasztalni és nem netről akarok meg tanulni csak h legalább egy kicsit is de tudjak valamit róla pl ütések meg ienek.és am kösz a válaszokat:)
2010. nov. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!