Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ropog a kulcs csontom...

Miért ropog a kulcs csontom környékén amikor tárogatok?

Figyelt kérdés
Edzés előtt midig bemelegítek ami nálam 10 perc biciklizésből, vállkörzésből és karkörzésből áll.
2010. nov. 21. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mijaza tárogatás?
2010. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Erről beszélek csak én nem ilyen gépen nyomom.

2010. nov. 21. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
És ki volt az a csavart szarvú merinói aki ezt tárogatásnak hívja? És miért kell a hülyeséget terjeszteni?Van erre értelmes magyar szó!
2010. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az edzéstervemben is tárogatás néven van.

Valaki válaszol a kérdésemre?

2010. nov. 21. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

15:15

rajtad kívül elég sokan hívják még tárogatásnak,és nem olyan nehéz rájönni mit ért tárogatás szó alatt a kérdező.kedves unatkozó magyar nyelvtan tanár úr.


kérdezőnek:nekem is ropogott egy időben,aztán visszavettem a súlyból,meg edzés után is csináltam karkörzést,vállkörzést,és most már nem ropog.és lehetőleg lassan csináld a gyakorlatot.az,hogy konkrétan mitől ropog,hát passz...de sztem nem kell rajta parázni.

2010. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Másnéven hogy mondják???

Nekem az edzéstervemben tárogatás van írva.

2010. nov. 22. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
mellgép.de most már megkérném a nyelvtan tanár urat írja már meg,mi a megfelelő,szépen hangzó magyar szó rá,mert most már én is kíváncsi vagyok.
2010. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!