Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ajándék tetszene egy...

Milyen ajándék tetszene egy focistának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ami nem annyira drága
2010. nov. 24. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Focis zokni(ha van kedvenc csapata akkor olyan).

[link]

Ha van kedvenc szine az is jó.

Valami jó labda : [link]

Vagy valami kis spróság,bár az ajándéktárgyak sokszor drágábbak és nem is olyan hasznos.

[link]

2010. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ui:Amúgy aránylag drágák a focis cuccok.Föleg azok amikor egy adott csapat(mondjuk Arsenal)cucccait veszed.A ruhák,cipők már elég húzósak.Legutóbb nyáron Siófokon voltunk egy boltba ahol bögrék meg polok voltak(ha nem volt megfelelő azt nyomták ráa mit akarsz.)Na ott ezer volt a bögre.Amúgy elég jo "mezek"voltak 3000-ért,persze nem eredeti de bőven jól néztek ki.Most vett tesom a barátomnak focis csokit.Van egy dobozban olyan 6 féle csokoládé ami a focival kapcsolatos:labda,síp,mez stb.
2010. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bigyoshop.hu-n van multifunkcionális távírányitó focilabda formában(plüss) :)
2010. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Meg is kerestem neked. 5300 ft

[link]

Drága alatt sajnos nem tudom mennyit értettél. Amúgy szerintem ezen az oldalon minden drága :( De utána lehet nézni áruházakban pl .

Barátnőm sem innen rendelte.

2010. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)
2010. nov. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!