Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjének vagy a szénhidrát...

A fehérjének vagy a szénhidrátnak van nagyobb szerepe az izmok növekedésében?

Figyelt kérdés
Úgyis kérdezhetném h melyikből vigyek be többet a szervezetembe.Tudom,fontos mindkettő,de mégis melyik a fontosabb.
2010. dec. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő létfontosságú. CH nélkül ehetsz akármennyi fehérjét, semmi értelme nem lesz.
2010. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így eléggé hülye kérdés.


A fehérje alap, és a ch is. Nyilván tömegelésnél több cht viszel be, de nem lehet ketté bontani, hogy húúú, most csak ch-t viszek be, mer f@sz vagyok... Mert akkor zsírosodsz.


Tehát szerintem ilyen szinten a fehérje pótlása fontosabb, mert CH-ból úgyis g.cisokat be tudsz vinni, ha szarul eszel, és, ha ilyen hülyeségeket kérdezel, nyilván szarul is kajálsz.

2010. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem kajálok szarul,de nemis a legjobb.Csak érdekelt h miből próbáljak meg bevinni többet,mi a fontosabb.
2010. dec. 2. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

"Csak érdekelt h miből próbáljak meg bevinni többet,mi a fontosabb."B*zdmeg...

Cg-ból kell többet bevinni de nem azért mert az fontosabb hanem mert többet használ belőle a szervezet.Biológia 5-6. osztály.

2010. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nostro the overlord ***** válasza:
Ismét csak haxort tudom helyeselni.
2010. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkét tápanyag egyformán fontos.nem azon van a hangsúly,hogy most a szénhidrátnak többnek kell lennie mint a fehérjének,mert amitől növekedsz,az a szénhidráttal,fehérjével,zsírokkal BEVITT KALÓRIÁK ÖSSZESSÉGE.a több fehérje/kevés szénhidrát aránynak inkább csak szálkásításnál van szerepe,mert a sok tiszta fehérjétől szálkásodsz és fogysz.ha konkrétan izom-tömeget szeretnél növelni,vigyél be több kalóriát,mindegyik alap tápanyagból egyenlő arányban,ez a

lényeg.azért arra vigyázz,hogy hosszú távon ne legyen túl sok a kalóriabevitel,mert ha hajlamos vagy rá elhízhatsz.

2010. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nostro the overlord, én is adom, hogy h4x0r nagy arc, de minek tolod oda minden kérdésnél, hogy helyesled? Erre van a 3 gomb, és amit csinálsz offolásnak hívják. És megfordult már a pici szkeptikus fejemben, hogy köze lehet a toplistás pontjaidnak is az üres kommentekhez.
2010. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nostro the overlord ***** válasza:
Az nem fordult meg a kis okoskodó fejedbe, hogy lesz4rom a toplistát? Ha az én kommentem nem ért semmit akkor a tiédről mit mondjak? Én legalább leírtam, hogy ugyan azt akartam volna válaszolni mint haxor tehát nem offoltam. De a te hozzászólásodban akárhogy nézem nem teszel még utálást sem a kérdésre való választ illetően... Ha pedig te vagy a tegnap esti válaszadó akkor is ez a hozzászólás csakis off volt, pont úgy mint a mostani enyém. Ha nem tetszik az egyik válaszom akkor mint ahogy te is írtad, használd a kis kezed és ennyi.
2010. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2010. dec. 3. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!