Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon aránytalanu...

Szerintetek nagyon aránytalanul fejlődnék így?

Figyelt kérdés
problémám,hogy a jobb csuklóm fáj edzésnél,kattog,azt mondta az orvos ne eddzek vele.de nem szeretném abbahagyni az edzést,ezért kitaláltam,hogy csak mell-és váll géppel edzenék mert azt alkarral is tudom nyomni,nem kell hozzá csukló.folyt lennt...
2010. dec. 3. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
a lábazást,hasazást,folytatnám ugyanúgy.leszögezem,nem célom,hogy versenyző legyek,vagy profin nyomjam,csak hobbi szinten csinálom,nekem elég az is ha legalább a mellem és a vállam rendben van,mert nagyon szeretem csinálni,de a csuklóm miatt nem lehet:(
2010. dec. 3. 11:14
 2/7 Nostro the overlord ***** válasza:
Miért nem szedsz izületvédőt?
2010. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és már próbáltam úgy is edzeni,hogy teljesen egyenesen tartom a csuklóm,pl.fekvenyomásnál,de úgy is fáj.
2010. dec. 3. 11:18
 4/7 A kérdező kommentje:
az így utólag rendbe tudja hozni? neked használt,ha szedtél? csuklóvédőt amugy használtam minden edzésnél de nem sokat ért.
2010. dec. 3. 11:23
 5/7 Nostro the overlord ***** válasza:
Nekem a térdem volt gáz egy időbe, elmentem a dokihoz Ő mondta, hogy szedjek ilyen proenzi bizbaszt. Beszedtem egy dobozzal utána is ropogott de nem fájt. Egy idő után a ropogás is elmúlt. Amúgy ha kimondottan nagy súlyokkal eddzel akkor már rég szedned kéne, van direkt testépítőknek való.
2010. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyival egészíteném ki, hogy, ha szarul kajálsz, és edzel, akkor szedned kell...


Nekem nincsenek ilyen problémáim, mert normálisan, szabályosan végre tudom hajtani a gyakorlatot, és gondoskodom minden tápanyag pótlásáról.

2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,szedjél ízület védőt és egyél többet.Nekem a jobb könyökömben volt csonthártya gyulladás,uh fél évig csak lábra edzettem egy időben.
2010. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!