Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmix szelvény? Milan-Roma...

Tippmix szelvény? Milan-Roma H 1.80 Lazio-Udinese H 1.89 Chievo-Juventus V 2. 00 Chelsea-Manchester United V 2.85

Figyelt kérdés

Bejöhet? szerintem egész jó kis meccsek!

Ha felraknék 1000-t 4/3ba mennyivel nyerek kevesebbet mintha nem 4/3ba raknám meg, de ugy mind2 esetbe teli találat.. és ha 4/3 ba egy elmegy mennyit nyerek? ezt sose értettem, ha valaki eltudná magyarázni megköszönném!


2010. dec. 15. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia ezekben a tippekben én látok egy-két húzósat,,, chelsea-manchester szerintem vagy hazai vagy x, semmiféleképpen nem vendég,illetve a Lazio-Udinese szerintem x lessz ott is!A kombinációnál 4x szorzó van 4/3nál tehát ha te 1000ret jelölnél be azt 4-el megszorozná és 4000ret kellene fizetned, de ha elmegy belőle egy még nyersz, de ilyen 1000 ft lehet a hasznod maximum! Ha esetleg akkor kevesebb pénzet teszel fel rá, és azt ugye megszorozza 4-el akkor is szopás ha elmegy egy, igaz nyersz de a megrakott tét negyedével fog szorozni, tehát ígysem gazdaságos! Kombináltat csak na

gy pénzzel, vagy hatalmas szorzójú meccsekkel érdemes játszani! Tapasztalatból mondom:)

2010. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!