Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb.4-5 hónapja gyúrók, elég...

Kb.4-5 hónapja gyúrók, elég változatosan súlyrúddal. Tudom, hogy ez nem egyik napról a másikra megy, de úgy érzem, hogy elég lassan halad. Vannak olyan izomtömegnővelők, aminek nincsenek "férfiasságügyi" meg hasonló mellékhatásai, de nem is drága?

Figyelt kérdés
Vagy milyen gyakorlat szerintetek a legjobb ami 1-2 hónap alatt elég jól meglátszik. A felüléseket meg több mint fél éve csinálom, pedig alapból nem vagyok kövér, csak van egy kis réteg amit azért nem ártana leküldeni. Felülésen kivül miylen otthoni praktika van hozzá?
2010. dec. 17. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
felülést csinálhatsz 1 évig is, akkor sem lesz értelme és mondhatni hogy az még csak praktikának sem felel meg..
2010. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izomtömegnövelő?

Először az alapokkal érdemes tisztában lenni, és ha sok év edzés után már nem tudsz fejlődni, akkor esetleg valamilyen szer. De ha nem versenyzel akkor szerintem f@szság.

Addig helyes étkezés, rendes edzés. Nincsenek titkok csak kitartó munka. A helyi zsírégetésről meg tanuljuk már meg, hogy nem létezik.

2010. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok a szerek normális kaja nélkül semmit nem érnek, és szakértelem nélkül alkalmazva többet ártanak, mint használnak.


Amúgy nem értem a sok kis f@szt, akik nyomják 3 hónapja az edzést, szarul, mellé rosszul kajálnak, és tolnák a szteroidot.


A szteroid sem csodaszer, ha a kaja, pihenés, edzés kombó nincs rendben, akkor csak a szervezetedet terheled feleslegesen.

2010. dec. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!