Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzés jó zsírégetésre...

Ez az edzés jó zsírégetésre vagy izmot vesztek vele?

Figyelt kérdés

2szer 500m futás, 2x1000m, 2x2000m, 1x3000m, 1x2000m, 1x1000m közte 2-3perces szünet.


Azért gondoltam, hogy jobb így kis adagokban futni, mert így tovább van magasan a pulzus, hosszabb az energia felhasználás ideje.


2010. dec. 21. 12:35
 1/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hogy étkezel? Más edzésre jársz? Ezek nélkül elég nehéz
2010. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bénabéla11 ***** válasza:

ezt msot nem értem...ha jól számolom akkor összesen 13km-t akarsz elfutni?


gyalogolj 50 percet egyhuzamban, kis emelkedőn...


sztem a legjobb ha folyamatos a kardió és nem szakitod meg, illetve ha nem megy a pulzus az egekbe tul sokáig...


ha nem megy a pulzus magasra de folyamatosan sétálsz vagy kocogsz akkor azzal nem veszélyezteted az izmaidat...

2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én eddig pont úgy hallottam az okosoktól, hogy zsírégetésre a hosszú, folyamatos, egyenletes mozgás jó, normál pulzussal...
2010. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez, bármit kajálsz izmot fog bontani...
2010. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A többiek biztos a nők lapjából tájékozódnak, azért irnak hülyeségeket. Ha előtte betöltötted magad szénhidráttal és kalóriával nem fogsz izmot veszteni. Az már más tészta, hogy a magas pulzus az állóképesség fejlesztésre van, a zsirégetéshez nem kell magas pulzus. De ez úgy mehet végbe, ha folyamatosan egy szinten van a pulzosod, és az a jó, amikor az energiát nem a gyorsan felhasználható szénhidrátból hanem zsirból kapod. Ugyanúgy mint a lélegzésnél ;)
2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clem ***** válasza:
Zsírégetés NINCS izom veszteség nélkül..(kivéve bizonyos eseteket..!:)..DE tanulmányok szerint az intervall edzés a leghatékonyabb zsírégetésre ami körülbelül az amit leírtál a kérdésedbe..!
2010. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bénabéla11 ***** válasza:

"zsirégetéshez nem kell magas pulzus. De ez úgy mehet végbe, ha folyamatosan egy szinten van a pulzosod, és az a jó, amikor az energiát nem a gyorsan felhasználható szénhidrátból hanem zsirból kapod. Ugyanúgy mint a lélegzésnél ;)"


először is, én azt mondtam amit te a pulzussal...másodszor teljesen ellentmondásos ami irtál...ugyanis ha feltöltöd magad chval akkor a szervezet azt fogja használni, tehát akkor nem vesztessz izmot...ha viszont nem töltöd fel magad ugye akkor fogod a zsirt égetni, de akkor már izmot is vesztesz....hehe...szóval vegyél vissza a hangnemből légyszives...:D

2010. dec. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a zsírégetés és az izomtömeg növelés SOHA sem edzés közben történik, hanem a regerációs időszakban. Szerencsétlen Amigo a falra mászna ha ezt meglátná :D
2010. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clem ***** válasza:
AmiGo látja ám....!:)
2010. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!