Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pontosan mit jelent az ökölvív...

Pontosan mit jelent az ökölvívásban a keresztbeverés?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanazt, mint más sportokban, pl. van 3 bokszoló, tegyük fel A,B és C nevű. A megveri B-t, B megveri C-t és C megveri A-t. Így ők keresztbe verték egymást.
2010. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem azt jelenti. Amit az első válaszoló írt, azt körbeverésnek hívják.

A keresztbeverés pl. ha az egyik bokszoló támadni akar, de a másik közbetámad, és eltalálja. Vagy pl. ha levédi, és visszatámad.

2010. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocs, hülye vagyok :D
2010. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl az ellenfél elindít egy jobbegyenest,amibe bele is dől,te meg megelőzöd egy ugyanolyan ütéssel.Ez általában ko értékű,mert frontális ütközés.Badr Hari a mestere ennek.

De még jelentheti azt ha pontütőztök,akkor a balegyenest a partner bal kezébe kell ütni keresztbe.

2010. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jajj gyerekek,minek írtok ha nem vagtyok boxolók és nem is értetek hozzá... ? :)


A keresztbeverés az hogy pl. az ellenfél üt egy bal egyenest, közben én jobbra lépek( vagy hajolok) és a kinyújtott keze fölött KERESZTBE megütöm mondjuk egy jobb egyenessel.

2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!