Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik szobakerékpár jobb?

Melyik szobakerékpár jobb?

Figyelt kérdés

A jelenlegi szobakerékpárom szeretném cserélni,mert tönkrement. Kinéztem hármat, három árkategóriából.


Az olcsóbb: [link]


A középkategória: [link]


A drágább: [link]


A kérdésem: mekkora a különbség az egyes kerékpárok között, megéri a plussz 20-30 ezer forint kiadást a drágább? Vagy kardióhoz elég egy alapszintű modell is? Ha valakinek van tapasztalata ezekkel a termékekkel kapcsolatban, kérem ossza meg. Ami fontos: mindennapi használatra kellene. A segítséget előre is köszönöm.


2010. dec. 28. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó a spinning bringa strapabíróbbnak néz ki.Viszont a görnyedt testtartás,ami a formájából ered,sok embernek kényelmetlen.
2010. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a középsőt ajánlom elég korrektül néz ki akár napi szintű terhelésre is alkalmas hosszú müködési idővel, nekem is elég hasonló van és közel 3 éve megy, ha befektetsz ilyen gépbe érdemes azért jót venni egyszer kell kifizetni a jót és évekig "hűséges" lesz gazdájához, az utolsó természetesen a legjobb de egy átlag felhasználónak aki állóképességet vagy diéta mellé használja semmiképpen sem ajánlott inkább versenybringásoknak akik akkor is edzeni akarnak ha valamiért nincs módjuk aznap kinn tekerni egy keményet.
2010. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!