Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomás közben fáj az...

Fekvenyomás közben fáj az első deltám, próbálom a lehető legkoncentráltabban (negatív lassan, felfele robbanékonyan kinyomni, nem rángatni) hogy a mellem dolgozzon, de már 30kg-nál is fáj. Mit csinálhatnák?

Figyelt kérdés
a felső holtpont előtt 10-15 cm-el megállítom mindig,és onnan engedem vissza,és vállszélességnél szélesebben fogom,körülbelül könyök szélességben.
2010. dec. 30. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szokd meg.Nekem is fáj fekvenyomásnál ezért nem nyomok fekve
2010. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De amúgy ez nagyon érdekes,mert délután a terembe a mell edzésen annyira fájt,hogy abba kelett hagyjam,most itthol belemelítettem és csináltam 1 szériát erre már nem fáj...
2010. dec. 30. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
H4xor,neked milyen gyakorlatokból áll egy mell edzés?
2010. dec. 30. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem kb 8 gyakorlatom van amit használok ebből 1 edzésen véletlenszerűen 4et.

Fekvenyomás,Fekvenyomás egykezesekkel,fekvenyomás egykezesekkel döntött padon,kábeles keresztezés,peck-deck,tárogatás,tolódzkodás,áthúzás.

Egyedül a kábeles keresztezést használom minden edzésen

2010. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jaja, meg kell szokni
2010. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem fog az ártani a vállnak,ha fájó vállal nyomok fekve?
2010. dec. 31. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
de
2010. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen adottságaid vannak és hogy valóban jól csinálod-e a gyakorlatokat, de amit még meg lehetne próbálni, hogy addig mész csak el súlyban, ahol még nem fáj olyan rettenetesen és azon a szinten sok ismétlést, hogy az első delta kicsit erősödjön... Váll edzésen nagy hangsúlyt fektetsz rá és próbálj meg nyújtani... 1-2 hónap után valami eredménye ennek is lesz. Ha nem, akkor sajnos hanyagolni kell azokat a gyakorlatokat, ami fáj...
2010. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!