Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a térdem recsegését?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban rengeteget síeltem, utána rengeteget squasholtam és a térdem kicsit megsínylette mert elkezdett recsegni ahogy kinyújtom.

Valakinek hasonló?

Proenzi 3-at próbálta valaki? működött?

Esetleg valami más?


2010. dec. 31. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

valami izületvédő segíthet! nekem is kisebb koromban volt térdproblémám, amire a doki azt mondta, hogy ne mozogjak...

Peak Arthro Stack el már nincsenek ilyen panaszok

5000 ft/hó körül jön ki, de ha nem edzel, akkor a fele adag is elég lehet :)

2010. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem fáj, szerintem önmagában nem feltétlenül gond, hogy recseg. Inkább akkor kell komoly ízületi bántalomra gyanakodni, ha a recsegést fájdalom is kíséri, akár hosszú, akár rövid távon.
2010. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én ezt használom:

[link]

Olyasmi az összetétele, mint a Proenzinek, meg az 1. hsz-ban említett szernek, a lényege mindháromnak ugyanaz.


Állítólag legalább 3 hónapig kellene szedni, hogy hasson, nekem pár nap alatt elmúlt a térdfájásom, bár a recsegés még megvan azóta is, kb. 1 hónapja szedem.

2010. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj egyáltalán.

Csak recseg.

Az edzőm azt mondta, hogy megelőzésként évente csináljak egy proenzi kúrát, hátha megszünteti a recsegést.

Ezek szerint ezek a fájdalmat szüntetik meg a recsegést nem? Akkor nem szedem.

2010. dec. 31. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek az ízületnek adnak tápanyagot nem pedig fájdalom csillapítók... Sokáig kell szedni, akár fél évig is mert csak úgy van értelme. Az ízületekbe nagyon lassan épül be a tápanyag... Ezek a dolgok, amik benne vannak először is az ízületi folyadék szintjét dobják meg egy kicsit, amitől a recsegés elmúlhat, de először megpróbálhatnád, hogy többet iszol... Diéta közben nekem is recsegni szokott minden ízületem, de utána amikor végzek már semmi bajom... Szerintem bőven megérik a pénzüket és ha álodzni akarsz valamire, hát erre érdemes... valahogy nekem semmi kedvem 50 éves koromra olyan szintre eljutni, hogy lépni ne tudjak a fájdalomtól... már pedig a mai társadalom könnyen lehet, hogy így végzi majd...
2010. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem fájdalomcsillapító, azért nem fáj a térdem, mert kapásból használt annyit a térdem állapotának. Hogy hosszú távon mi lesz a haszna, azt még nem tudom.
2010. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is roppan ,mindig amikor behajlitom,de nem faj. semmi baja sincs. most mutottek,de nem emiatt keresztszalagpotlas... es gondoltam megszunok a ropogas,2honappal a mutetre ra mar betudtam hajlitani a terdem es ugyanugy ropog...ne foglalkozz vele,kremek sem segitenek...vitaminok em artanak de a ropogas nem szunik meg
2010. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Clem ***** válasza:

Alapból ha sportolunk, ha nem...MINDEN embernek szüksége lenne minden évben egy 3 hónapos kúrára valamilyen ízület regenerálóból...ez sajnos nép betegség lett a sok egyében kívül..és főleg a helytelen táplálkozás tehet érte..!:(

Én ezeket javaslom 3 hónapig..ezek biztos hogy működnek:

1.,Animal Flex

2.,Peak Arthro Stack

2010. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok vitamin (rendes dózisban ám!) és napi 4-5 liter folyadék, izületvédők...
2010. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Clem, akkor a proenzi3-at nem ajánlod? Ahelyett inkább válasszak azok a kettő közül?
2010. dec. 31. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!