Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudna mondani nekem valaki...

Tudna mondani nekem valaki olyan fehérje turmixot amit ithon elkészíthetek? Olyanra lenne szükségem ami végülis nincs telecukorral, mert diétázom. A bolban megvehetőket azért nem választom, mert egyrészt drágák, másrészt egészségtelenek nagyon.

Figyelt kérdés
De nem is vitázni akarok, hogy egészségtelen vagy sem , vagy drága vagy sem, csak az érdekelne tud e mondani nekem valaki ilyet.
2011. jan. 2. 15:27
1 2
 1/19 Saten ‫҉ ***** válasza:
2011. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Saten linkje korrekt, de, ha azt mondod, h olcsóbban kijössz úgy, mint, ha vennél turmixot, akkor nagyon pro vagy, vagy vmi tejes, tojásos gazda...


Amúgy leírnád, hogy mitől nagyon egészségtelenek a táplálékkiegészítők?

2011. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nemtudom igazából, de nem tartom túl jónak.Mégiscsak egy "mű" dolog.Csak "felfúj".Kemény munkával erősebb lehetek, lehet, hogy aki ilyet szed annak pl nagyobb karja lessz , de aki kemény munkával "dolgozik" annak lehet, hogy kisebb lesz a karja, de erősebb lesz.

(Szerintem)

2011. jan. 2. 16:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Húha, vannak nálad problémák, ha nem rohannék éppen edzeni, akkor kifejteném, hogy miért hülyeég amit írsz, de írd be google-be, h fehérje izolátum... vagy builderen olvasd el az ide vonatkozó részt. Röviden a fehérje koncentrátum, izolátum nem más, mint koncentrált kaja, nem mű, nem fúj fel, nem csinál discoizmot...
2011. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Da puta madre ***** válasza:
Nem is discoizmot csinál, de azért a házi izom, az azért házi izom... erősebb, jobb, mint a felfújt és ettől nagyonhipergagyi fehérjés izom...
2011. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy házi meg felfújt izom. IZOM = IZOM. Ugyanaz. Nem létezik olyan hogy felfújt izom.
2011. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó ugye ezt csak viccből írtad!?:D
2011. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát sztem meg létezik
2011. jan. 2. 20:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Mmint nem a 20:20-as, hanem az előtte író :)
2011. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!