Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Én 6 évig jártam shito...

Üdv! Én 6 évig jártam shito ryu-ra és mostmár 1 éve járok hayashi-ha shito-ryu-ra de kb 2év után elszeretnék kezdeni vmi más küzdősportot is én a kempora vagy a Jujitsura (japán Jujitsu) gondoltam szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Mint utcára önvédelemként és mint egy jó küzdősportkén?
2011. jan. 3. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Jókat néztél ki.Szerintem menj le egy edzésre és próbáld ki mindkettőt.

És felvehetnéd a próbák közé a Kudo-t.Az is komoly és a karate alap jó is hozzá.

2011. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én,azért nem szeretném túlzásba vinni ezt a küzdősportot a tanulás rovására,számomra elég csak egy küzdősportot tanulni de azt nagyon jól
2011. jan. 3. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Félreértesz,vagy nem tudom.

Egy szóval nem írtam,hogy többre járj egyszerre.Fogsz egy rövid gatyát,pólót és lemész egy edzésre a 3 közül,vagyis beállsz közéjük és edzel,kipróbálod,hogy milyen,hogy legyen összehasonlítási alapod.

Így érthető?

A küzdősport múltad meg ne említsd,ha lemész,mert sok helyen félreértik,azt hiszik,hogy emberkedni akarsz és kettétörnek küzdelemnél.

2011. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az MMA-t igazán hatékony utcára :)
2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah mostmár érthető akkot félreértettelek
2011. jan. 4. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!