Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan csapat, ami...

Létezhet olyan csapat, ami figyeli, hogy mire mixelek és ha megjátszom, direkt rosszul játszanak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 12:35
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Erre én is gondoltam :D nem hinném, bár az tuti, hogy a meccsek meg vannak bundázva. Hát tegnap is mit vállaltak? Menj már... de az is lehet csak én vagyok béna és mindig a rosszra teszek
2011. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csapatok nem tudhatják,hogy te mire mixelsz.
2011. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy nézik, hogy a "Kis Pista most ránk rakott, bukjunk", de azt elhiszem, hogy vannak akik nagyon sok pénzt raknak egy meccsre, így azokat megbundázzák.(Pl. megy egy meccs, 0-0 a végeredmény.A hosszabbításban pedig 2 gólt rúgnak 5 perc alatt)
2011. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na szóval a példával arra akartam utalni, hogy a csapat (akiknek amúgy sima lenne a továbbjutás) így is továbbjut, de az ellenfél csapatból valaki rakhat döntetlen végeredményre, nagyot kaszál.

Nem tudok most érthetően fogalmazni, de remélem éred azért.:)

2011. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a sportoló is magára mixel és többet keres, ha bukik?
2011. jan. 6. 18:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor a sportoló is magára mixel, hogy jót kaszáljon, ha bukik.
2011. jan. 6. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem én ezt nem sportolókra gondoltam, hanem fejes vezetőkre.
2011. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!