Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok ehhez?

Mit ajánlanátok ehhez?

Figyelt kérdés

Jelenleg Jumbo-t szedek és elégedett vagyok a fejlődésemmel ,de ajánlanátok mellé valamit? nehezen fejlődő típus vagyok és szeretném intenzívebbé tenni a növekedést. A megfelelő étrend megvan :)


Elsősorban Biotech készítmények érdekelnének. Köszi


2011. jan. 9. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jó a kajád, kreatin.

Bár én inkább kaját vennék a helyedbe, nem kiegészitőt.

2011. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200db szemes kreatin monohidrát, Jumbo-val tuti hozni fog :) Esetleg Biotech üzletben érdeklődj, tuti segítenek :)
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha meg van a megfelelő mennyiségű és minőségű fehérje, szénhidrát, zsír (növényi), eleget pihensz, nem edzed túl magad, ennél több nem kell. figyelj oda olyan dolgokra, hogy reggeli első étkezés éhgyomorra kapásból egy kisebb adag turmix, majd ha megéhezel egyből szilárd. mindig egyél 2-3 óránként. lefekvés előtti túró szintén jó.

ha kaja-edzés-pihenés meg van és minden jó akkor fejlődnöd kell rendesen.

2011. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket:)


Több ismerősöm is azt ajánlotta ,hogy vegyek ezek mellé attackot és így a hatás garantált lesz. erről nektek mi a véleményetek?:)

2011. jan. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!