Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények Volumass 35ről?...

Vélemények Volumass 35ről? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik használták,meg irjátok le légyszíves,hogy mennyi idő után volt láthato eredmény és hogy mennyi adagot vettetek be naponta.köszönöm
2011. jan. 9. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem, de haverom igen.

Teljes adagokat szedett és hozott rajta rendesen, de az is igaz, h ő az a kis alacsony fajta ember, lehet vagy 165 cm.

Azoknak meg eleve könnyebb dolguk van.

2011. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na es ha mondjuk nem teljes adagokat szedsz?
2011. jan. 9. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

A teljes adag azért teljes adag, mert annyi kell.


Ha szeded rendesen, optimálisan hoz, ha a felét szeded lehet csak negyedannyit hoz...

2011. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,ha fejlődni akarsz akkor jobb a teljes adag. Én is így voltam az elején, hogy jó, elég abból nekem kevesebb is, mert úgyis kajálok mellette rendesen, és akkor nem kell az egész adag, csak egy kis kiegészítésnek jó, meg így legalább tovább tart. Hát nem is lett eredménye.
2011. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Belissio válasza:
Ha nem jó a kajálásod és az edzésed szart sem ér. Ez nem instant izom! A napi szükségletednek max. a felét vedd be porokból. Lehet valaki iszonyat nagyot nő, de az legtöbbször jó genetika.
2011. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem teljes adagokat szedek:Dde amugy szerintem ha valaki fél adagot vesz be és szedi 1honapig azis szamit
2011. jan. 10. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem... Pont az a plusz nincs akkor meg benne, amivel egy normál kajánál több, meg most 15-20g protein az lóf@sz és annyi van fél adagban.
2011. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!