Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobakerékpár na de milyet?

Szobakerékpár na de milyet?

Figyelt kérdés

Tervezünk vásárolni egy szobakerékpárt, majd pár hónap múlva! Amit rászánunk összeget max 165.000Ft lenne,tudom hogy ez annyira nem is sok egy szobakerékpárra, de ennyi tudunk rákölteni!

A kérdésem az lenne hogy ilyen árban milyen érdemes vásárolni ami bírja a strapát, ha ilyen árkategóriában egyáltalán van e!? Mert egy héten 4-5x biztos használva lesz majd.


2011. jan. 10. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Wááá elírtam! Na szóval nem szobakerékpár lenne, hanem futópad! Elnézést, kicsit megzavaródtam! :D
2011. jan. 10. 11:16
 2/3 anonim ***** válasza:
A 165.000-et rakd be egy bankszámlára(később jól jöhet),és menj ki az utcára futni.Csak az ostoba újgazdagok vesznek futópadot otthonra pics*rázás céljából,hogy mutogathassák az ismerősöknek.De,ha annyira futópadozni akarsz,akkor menj el a legközelebb lévő konditerembe,ott biztos van pics*rázó pad és még mást is tudsz mellette csinálni....
2011. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pics@rázópad?:D Én nem nő vagyok ember, ha erre gondoltál!:D Amúgy is nem csak az újgazdagéknak lehet, a másik oké aláírom szabad levegő nemárt, de én jobb szeretem a benti tv mellet lévő futópadot, + több funkciós szóval akár leejtőn is futhatók ha kedvem támad..stb Leszarom az újgazdagékat, nekem legyen jó, más engem nem érdekel...
2011. jan. 10. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!