Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a közvélemény a krav...

Mi a közvélemény a krav magáról? Mire gondolsz amikor meghallod hogy valaki krav magázik? Mi a benyomásod arról az emberről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd,hogy féljenek tőled? :D
2011. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

amikor meghallom hogy valaki krav magázik, azt gondolom, hogy meg tudja védeni magát civil esetekben.


egyébként nagyon hasznos önvédelmi sport! én is csináltam jó ideig, és hasznát is vettem már!

2011. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. neeem egyáltalán nem azt akarom hogy féljenek tlem, csak mikor megemlítem valakinek hogy krav magázom különböző véleményekkel szembesülök és azért írtam ki a kérdést mert kíváncsi vagyok ki mit gondol róla :))
2011. jan. 12. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Les_zarom hogy ki mit gondol róla. Csinálom, mert tetszik.
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ kitől hallom.Ha a 16 éve gyerek mondja,akkor arra gondolok,hogy na még egy divat majom.

Amikor meg a 2 fekete övvel rendelkező ismerősöm mondta,hogy levizsgázott instruktornak,akkor megértem és ő is bevallja,hogy valamiből lóvét kell szerezni,azzal meg semmi gond ha meglovagolja a divatot.Ebben meg most van némi pénz,mert rendesen fel van kapva.

2011. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálnám kiegészítésnek, ha lenne felénk.
2011. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!