Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb testnevel...

Hogyan lehetnék jobb testnevelésből?

Figyelt kérdés

8.-as vagyok,nemvagyok egy nagy izomkolosszus.50kg vagyok azért van rajtam egy kis izom is de lemaradtam a korosztályomtól "izmosságban"

ezmég nem nagy bajj de tesiórán amikor vannak a felmérések ugrások dobások stb.néha elsülylednék szégyenemben.szóval többet szeretnék teljesíteni..

járok boxra de még akarok gyorsabb és erősebb lenni

a futás szerintem segitene egy kicsit..

Légyszi adjatok egy pár tippet.!

Köszönöm szépen.


2011. jan. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg jó tippet tudnék mondani, de azt hogy melyik a legjobb számodra, leginkább a lehetőségeid és céljaid szabják meg.

Sokadszor ismétlem magam ezzel az ajánlással az oldalon, viszont ha elérhető módon akarsz extrém erőhöz jutni, amit aztán rengeteg módon használhatsz (erősödnek az ütéseid, nagyobbat tudsz ugrani, javul a koordinációd, ... stb.), akkor javaslom, hogy szerezd meg Pavel Tsatsouline A meztelen harcos című könyvét (Jaffa Kiadó), és kezdj el minél hamarabb gyakorolni az abban leírtak szerint. Szerintem talán ez a legjobb tanács, amit első fokon kaphatsz.

A másik, amit javaslok, hogy szerezd be ugyanennek a szerzőnek a Kezdd el a Kettlebellt! című könyvét, ugyanattól a kiadótól, és eddz az ebben leírtak szerint.

Ha a kettőt együtt csinálod, olyan brutális erőgép leszel rövid idő alatt 50 kilósan is, hogy kevesen érnek a nyomodba akár a 90 kilósak közül is.

Mindehhez pedig elég napi legfeljebb fél óra edzés/gyakorlás, mindent egybevetve. Szerintem megéri.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan, szívesen segítek!

2011. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál.

Megpróbálom megnézni könyvesboltokban ezeket a könyveket.és remélem ugyfog majd történni ahogy leírtad.

És ha kérdezhetek még1et,akkor sacc perkb mennyi időbe fog ez telni mire pl.2x erősebb leszek mint most vagyok?

2011. jan. 24. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az erővel kapcsolatban nehéz így meghatározni a fejlődést, hogy hányszor vagy erősebb, mint előtte, ennél komplexebb dologról van szó. Viszont abban biztos lehetsz, hogy egy év alatt valamennyi társadnál erősebb lehetsz.
2011. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még egy jó tanács: A könyveket lehet, hogy érdemesebb lenne neten rendelni, egyszerűbb, kényelmesebb és néha még olcsóbb is így.

Ha tényleg azok szerint és kitartóan edzel, akkor úgy lesz, ahogy írtam.

2011. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Majd hétvégén remélem eltudom kezdeni nézegetni a könyveket és szerintem megrendelem őket..mert most rossz a gépem..

köszönöm mégegyszer.

2011. jan. 25. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ha bármi kérdésed lenne majd, írhatsz nyugodtan, szívesen segítek!
2011. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!