Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nevezik ezt a training...

Hogy nevezik ezt a training felszerelest?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 27. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják,hogy felesleges kacat.Ha a lábaidat szeretnéd erősíteni akkor végezz egylábas guggolásokat.Az a világ legjobb láberősítője és formálója.
2011. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja, mert aki azt se tudja, hogy ezt a szart hogy hívják, majd korrekt egylábas guggolásokat csinál, mi?


Az is csoda, ha 1 korrekt guggolásra képes.

2011. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajjj de okos bir lenni valaki. Kepzeljetek mar tobb mint 1 eve vegzek gugolasokat es tudom hogy mi az. Amugy ezt a "szart" ajandekba kaptam es szerettem volna videokat nezni, hogy tudjam hogyan kell hasznalni. Nem ertem mit jar a szad anelkul, hogy tudjad mirol van szo.
2011. jan. 27. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Es amugy ez egyaltalan nem csak labra jo, ugyanugy jo mellre, karra, hatra.
2011. jan. 27. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

azért mert egy éve csinálsz guggolásokat, még nem jelenti azt, hogy jól is csinálod.


másrészt, ha magadtól nem jössz rá, hogyan kell használni ezt a szemetet, akkor tényleg marhára érthetsz az edzéshez. 99,99%ig biztos vagyok abban, hogy rosszul guggolsz.


Ezenkívül, ha olyan nagy guggolómester lennél, tudnád, hogy ez a cucc szart se ér, és nem kérdeznél idiótaságokat...

2011. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kepzeld el hogy jol guggolok. Nem olyan sz@r emberekhez jarok edzeni, mint amilyen te vagy. Nagyon kivancsi lennek te a nagy szaddal milyen egy fitt ember birsz lenni. Mert dumad az van, de haszon belole semmi.
2011. jan. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!