Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap kosarazás közben...

Tegnap kosarazás közben rosszul érkeztem ugrásból és a bokám megrándult. Ficam, húzódás, mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kosarazás közben rosszul érkeztem ugrásból és a bokám megrándult. Eléggé fájt, de aztán múlóban volt, ma már csak bizonyos helyzetekben érzem, akkor sem durván. Viszont az egész boka környéke tiszta piros (véraláfutás). Ez természetes ilyenkor? Mennyi idő míg elmúlik? Mennyek vele orvoshoz, vagy ha nem fáj, akkor felesleges?
2009. febr. 5. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem túlzottan fáj felesleges. Megnézik és azt mondják pihentesd, polcold fel és kenegesd mondjuk Diclofenac, Fastum...stb krémmel.
2009. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Maga a vörösség természetes, mert sérülhetnek a hajszál erek, pár nap esetleg hét alatt felszívódik. Ha nem fáj és nem is dagadt be, akkor tényleg nem feltétlen muszáj dokihoz menni.
2009. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem igazán lehet eldönteni hogy melyik lett ficam-e vagy húzódás esetleg elszakadt-e. tapasztalataim szerint szerintem pihentesd napközben kend be sportkrémmel(richtofit). este meg egy nem annyira használt törölkőzőt áztass be ecetes vízbe és amikor már mész lefeküdni tekerd körbe a lábad a törölközővel nekem ez sokat segített levitte a duzzanatot + az ecet nyugtatta a keletkezett gyulladást és ha 2hétig nem múlik el a duzzanat szerintem látogasd meg a sportorvost
2009. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!