Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zöld danabolt árusító srác...

A zöld danabolt árusító srác mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Igazság szerint stanazolt vennék tőle, valamilyen Viktor, és Debrecenben lakik, állítólag Mo-n csak ő forgalmazza a zöld danabolt.
2011. febr. 9. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mo-n csak ő forgalmazza a zöld danabolt."

Ezt ugye nem gondolod komalyan? Ha ennyire értesz hozzá biztos nincs egy rendes edzésterved/kajád. Elősször ezeket tedd renbe, edz keményen az ilyen Viktorokat meg rúgd tökön.

2011. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:

stanát se szednék a helyedben így. nem sok hatása van magában főleg kiegészítőnek szokták szedni komolyabb cuccok mellé, és akkor is inkább kerülik a szemes kivitelt...


magában talán szálkásítás mellett lenne értelme, hogy ne veszíts annyi izmot, de ezen kívül semmi...


mióta ezdel? edzéster? ch fehérje bevitel/nap? magasság? súly?


g

2011. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viktor? Ja, hát ő jófej, a legmegbízhatóbb drogdíler egész kelet-Magyarországon!
2011. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pfff... Szegény gyerek hagy szedjen, amit szeretne, én nem hallottam a srácról még, neten utánaolvastam, lehet jót és rosszat is olvasni róla. De vigyázz a legveszélyesebb szteroid a hamis szteroid.
2011. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szálkásításhoz használnám spiroval kombinálva. 3 éve edzem, most érkeztem el oda, hogy elegendőnek érzem az izomtömegemet ahhoz, hogy leszálkásítsak.

186 cm magas vagyok, 107 Kg, 21%-os testzsírral. De nem tudok senkit, akitől be lehetne ilyen cuccokat szerezni biztonságosan, és félek a hamis cuccoktól.

2011. febr. 11. 01:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy profi sportolót, atlétát. Ahova edzeni jársz biztos találkozol hasonlókkal, ők útba igazitanak ilyen témában.
2011. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wark150 válasza:
Viktor teljesen megbizható "személyes tapasztalat " valóban jó a zöld danabolja. nem kezdő 14-18 éveseknek való az tuti.
2011. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!