Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás Nitrox Alkatech-hel?!...

Gyúrás Nitrox Alkatech-hel?! A napokban vásároltam az egyik Biotech üzletben NITROX Alkatech nevű készítményt. Készítménnyel a teljesítményemet tudom fokozni és az mellett valamennyire az izmaimat is növeli.

Figyelt kérdés
Szeretném meg tudni, hogy e készítmény mellé szerintetek érdemes-e mást szednem vagy elég az ha fehérje dús étrendet folytatok a nagyobb száraz izomtömeg eléréséhez súlynövekedés nélkül. Véleményeteket várom!
2011. febr. 12. 14:38
 1/2 bix ***** válasza:

"ha fehérje dús étrendet folytatok a nagyobb száraz izomtömeg eléréséhez súlynövekedés nélkül. "


sok mindent hallottam de ezt így nem tudom értelmezni. súly növekedés nélkül akarsz izmot növelni? vagy én értem félre?


ha ez a terv akkor egyszerre kéne zsírt égetni és izmot építeni, ami még mindig nem lehetséges. se nitroxal se más csodaszerekkel. az izom pedig eleve nehezebb mint a zsír, tehát tényleg nem értem hogy akarsz súlyban maradni, de izmot építeni...


kicsit fejtsd ki mert így számomra értelmezhetetlen:D

2011. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap ***** válasza:
Nem akar hízni, csak szálkásodni.
2013. ápr. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!