Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik görkorcsolya éri meg?...

Melyik görkorcsolya éri meg? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


Nyilván a drágább "többet tud", de arra vagyok kíváncsi, hogy szükségesek-e azok az "extrák", amelyikkel a drágább görkori rendelkezik? Megérné a drágábbat venni? Ideálisak ezek az árak? Ha nem, akkor milyen görkorit ajánlanátok? Ti milyent használtok?


2011. febr. 20. 14:19
 1/8 anonim válasza:

szerintem nem feltétlenül szükséges a drágábbat venni,de hogyha szeretnéd az extrákat,akkor válaszd azt.

nekem gyermekkoromban egy egyszerű görkorcsolyám volt és ha jól emlékszem,sokkal tovább tartott,mint a kisfiamé(pedig ez modern és tele van extrákkal).persze tudom,most más világ van,de szerintem,ha nem muszáj,ne dobj ki érte +pénzt.:)

2011. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 2. éri meg jobban. Gyorsabb tempóra képes, és az adataiból ítélve rendesen megtámasztja a bokát. Bár nem vagyok a csatos görkorcsolyák híve.
2011. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért vagyok dilemmában, mert még sosem volt korcsolya a lábamon, de szeretnék megtanulni.

Egyesek azt mondják, h. tanulásra jó a tescos, gagyi is. Én nem szeretek gagyi cuccokkal próbálkozni, de alaposan át kell gondolnom, ha komolyabb korcsolyát veszek na és persze mennyiért. Mert nem mindegy.

Ti mit ajánlanátok kezdőknek?

2011. febr. 20. 17:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként jó márka ez a workers?
2011. febr. 20. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Tescosat soha ne vegyél, nem tartja meg a bokád, lábfejed 10 perc elteltével érezni is fogod, hogy fájnak a lábaid, na és elő is idézed a korai izületi fájdalmakat. Én kezdőként használt görkorit vettem a célnak tökéletesen megfelelt na meg persze olcsóbb megvenni normálisabb görkorit.
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

direkt olyat akarsz amit jégkorcsolyává is át lehet alakítani vagy csak véletlen nézted ki azt?



itt is van sok jó

[link]

2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül találtam meg azt a 2 az 1-ben korcsolyát. Gondoltam, ha már így ráakadtam, akkor megtanulhatnék jégkorizni is. Valamikor. Csak azt nem tudom, h. megéri-e. Jó-e a márka, milyen minőségűek a 2 az 1-ben korik. Érdemes-e a drágábbat venni, vagy jó az olcsóbb? Olvastam, h. az abecnek minél nagyobb számnak kell lennie. Vajon az abec3 elég? Vagy az abec7?
2011. febr. 22. 17:16
 8/8 anonim válasza:
ÓÓ én is olyant akarok venni, mint az első :) Szeirntme jó lesz az! :D
2011. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!