Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esőben futni? Hogy ne fázzak...

Esőben futni? Hogy ne fázzak meg? :D

Figyelt kérdés
Normális választ:D Egy edzéstervet csinálok és valószínű, hogy lesz olyan nap, amikor esni fog, de nem akarok kihagyni egy napot sem.
2011. febr. 21. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én imádok szakadó esőben/hóban futni.be kell öltözni és ha kimelegszel ne vetkőzz le:)otthon forró fürdő vagy tus, tea...kb ennyi:) soha nem fáztam meg futáskor
2011. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És sapkát/kapucnit vegyek?
2011. febr. 21. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Sapkát mindenképpen. Meg kesztyűt is.
2011. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 21. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én volt hogy esőben futottam pólóban, és a hóban ami az előző napokon esett, teljesen átázott a zoknim a hőmérséklet 5 fok alatt volt és a lábfejem is majd lefagyott, legalább 1 óráig úgy futottam és mégsem fáztam meg, télen azért van sokkal több megfázás, mert a hideg miatt az a kevés vírus ami életben marad sokkal-sokkal agresszívabbá válnak, és azok okozzák az influenzát (ha nem elég jó az immunrendszered) nem maga a hideg, mert akik pulóvert meg kabátot is vesznek azok közül is ugyanúgy sokan elkapnak valamit, persze abban az esetben amikor úgy fázol hogy reszketsz elképzelhető hogy egy picit az rásegíthet abban hogy elkapjál valamit, de nem a hideg az elsődleges dolog ebben, persze tudom hogy vannak vízálló cipők is, meg mindenféle ruházat, de tudom hogy nagy esőben amúgy is kellemetlen futni, akkor is ha nem amiatt lesz valami bajod, vagy a nagy sűrű hó is kicsit kellemetlen tud lenni.
2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem attól lesz beteg alaki, hogyha fázik.. attól nem lehet beteg senki
2011. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!