Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért, milyen célból sportolto...

Miért, milyen célból sportoltok? Mit?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a tiszteletért?, saját magadért, vagy hogy más felnézzen rád, vagy irigyeljenek a tehetséged miatt?
2011. febr. 22. 00:38
 1/5 anonim válasza:
Egyszerűen szeretek mozogni. Jólesik a mozgás, és másnap fitten, jókedvűen ébredek. :) Biciklizem, úszom és kocogok.
2011. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát azért sose tudnék sportolni, h irigyeljenek vagy felnézzenek rám. A magam kedvéért. Spinning, fitness és hosszútávfutás.
2011. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik mások miatt sportolnak, megrekednek, mielőtt igazán magasra juthatnának. Csakis önmaga miatt érdemes űznie bármilyen mozgásformát az embernek, különben az egész gyökerét és értelmét veszti.
2011. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testépítés... Anno azért kezdtem, mert szarul néztem ki, mára az életem része...
2011. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Testépítés, szintén. Még csak kb. 1 éve nyomom, lóvém alig, de lehetőségeimnek megfelelően próbálok jól kajálni, egyebek. Magam miatt csinálom, mostanra annyira megszerettem, hogy ki tudok kapcsolódni edzés közben. Megszűnik minden gond, csak az izomra koncentrálok, hogy szétnyomjam. Nagyon jó érzés, amikor úgy bedurransz, hogy azt érzed, már majd szétreped a bőröd. Sajnos csak ritkán sikerül ilyet produkálni:D
2011. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!