Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthoni pörgős zenére való...

Itthoni pörgős zenére való táncolás is testmozgásnak számít?

Figyelt kérdés

Naponta mennyit kéne "ugrabugrálnom", hogy diétával hatásos legyen? Emellett Rubint Réka 2x20perces tornáját is tervezem.

17L


2011. febr. 25. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kocogást javaslom,1 órát naponta,rékucit hagyjad szerintem!

A diétád miből áll?

2011. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem állítottam össze, igazából már én sem tudom mi a helyes, mi nem, annyi mindent lehet olvasni...
2011. febr. 25. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Kezdésnek ezt olvasd át!

2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan táncolhatsz otthon,az is egy jó mozgás..(persze nem a lassúzásra gondolok :)

Ha napi 1 órát intenzíven táncolsz (úgyhogy a végén már a víz folyik rólad) akkor még a Norbi asszonyság sem kell..(csak nézd meg azokat akiknek a tánc a hivatásuk..nem sok kövéret látsz)

Kajában már nem igazán tudok segíteni,mert mindenki ír mindent,és sokszor már úgy jön le,hogy korpán kívül ne egyél mást..

Én ugyanazokat eszem mint eddig.Mindent eszek,csak 2 dolgot változtattam meg.

Az egyik,hogy naponta háromszor-négyszer eszem.( régen volt hogy délután 2.kor reggeliztem,és este 10-kor vacsoráztam..Nem nassoltam,csak ekkor ettem..Mielőtt még valaki leszólna hogy este 6 után már nem szabad enni,ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam.Inkább az lenne a helyes,hogy lefekvés előtt 3 órával ne egyél..Mivel én állandóan hajnali 2 és 3 között feküdtem le,így az este 10 óra még belefér)

A másik amint változtattam,hogy fele adagokat eszem..vagyis mindent eszek,de csak kistányéron.. 4 hónap alatt 10 kilót fogytam...(persze mellette mozogtam,mert az kell,és jól is érzed magad ha tornázol)

2011. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!