Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a titka az egykezes fekvőtá...

Mi a titka az egykezes fekvőtámasznak? Miért nem sikerül megcsinálni?

Figyelt kérdés
A lábam széjjel teszem és a kezem középre,de nem bírom(vagy nem merem) leengedni magam a földig.Nem tudom miért van,lehet hogy nem vagyok elég erős?normál fekvőbe tolok 30felett.
2011. febr. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A feszítés a titka. Ha nem feszíted meg az összes izmodat, szó szerint széthullik. Ha a karodat szorosan a tested mellet tartva csinálod, akkor nagy erő kell a vállba meg a tricepszbe, ha szélesebben, akkor besegít a mellizom is. De akkor se leszel rá képes ha tudsz nyomni 70 sima fekvőt. AZ egykezest gyakorold, méghozzá úgy, hogy folyamatosan tehermentesíted az egyik karod, minél jobban csak az egyikre helyezed a súlyt, pl az egyik kezedre támaszkodsz főleg, a másik kezednek csak 1 vagy két ujja érinti a talajt, hogy azokra ne is tudj nagy súlyt helyezni. Csináld egyre kevesebb ujjal az egyik karra, azt menni fog. Ha sima fekvőtámaszokat ismételgetsz, az nem nagyon fog segíteni.
2011. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezd be Pavel Tsatsouline A meztelen harcos című könyvét, abban mindent megtalálsz, amire ehhez szükséged van, nagyon részletesen.
2011. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi Deni,de ezt kihagyom. Üdv: mrolympia
2011. febr. 28. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, mi a gond vele? Ha nem megy az egykaros, abból bizony meg tudod tanulni, hogyan csináld!
2011. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem,de itt Erdélyben elég nehéz hozzájutni ilyen könyvekhez.
2011. febr. 28. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, világos. Ha rákeresel a címre itt a keresőben, találhatsz egy kérdést, ahol egy srác írta, hogy sikerült megszereznie elektronikus formában. Valószínűleg Neked is el tudná küldeni.
2011. márc. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés. Én a 5. nél járok a fekvőtámaszban.

Én netről letudtam tölteni 2 db "rar" fájlban.

2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!