Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 35 kg erejű ütés mire...

Egy 35 kg erejű ütés mire képes ha eltalál egy embert telibe? Maximális lendülettel

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Simogatás??

Attol függ hol találja el... ha torkon vagy ágyékon akkor elég kellemetlen lehet de ha már izmoisabb vagy csontosabb részt talál akkor lényegében semmi komoly nem lesz. esetleg "ÁÁÁ"

a lendület főleg a súlyodtól függ de technikával azt is meg lehet dobni legalább 30-50%-al(nem csak beledölsz hanem még a lábaddal el is lököd magad ütésnél)

de nem tudom elhinni hogy csak 35 kg-t bírsz ütni.

járj box vagy bármyilen küzdősportban ahol az ütésekre is nagy hangsúlyt fordítanak, ott megtanítanak helyesen ütni

ÉN legalább is így gondolom, de lehet más nem ért egyet velem.

2011. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy lehet lemérni h mekkorát ütsz?
2011. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt mondták, hogy a mellben kinyomott súlynak a fele az ütés erő kb vagy nem így van?
2011. febr. 28. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

ez kb. olyan szintű "mérőeszköz", mint ezek a női testtömegindex számolások (amiket szerintem csak arra találtak ki, hogy a nőkhöz közelebb hozzák a matekot), vagy mint a farok méretének megmondása a mutatóujjból.


Amellett, hogy a ütés hatékonyságát, hogy mennyi valós erőt tudsz belevinni, nagyon nagy mértékben befolyásolja a technika, de pont a mellizom az, amit a legkevésbé használsz egy ütésnél.

2011. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem így van semmi köze egymásoz ,inkább születni kell arra hogy nagyot üss ,lazán van a vállad és hirtelen ki pattan az ütés és bele áll az egész tested nem löksz vele se mennyire és lazán történik az egész nagyon gyorsan
2011. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!