Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Ti hogyan csináljátok?...

Futók! Ti hogyan csináljátok? Minnél több tapasztalatra lennék kiváncsi! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már kb 4-5 hónapja alig tudom magam rá venni a futásra, mindig jönnek a kifogások, hideg van, nincs kedvem. (eddig mindennap futottam) Szóval már nincs akarat erőm. 10 perc futás után már össze esek, nem bírom. Ilyen nem volt még AKKOR! De most újra szeretném kezdeni a futást. Hogyan kezdjem újra?? Tapasztalatok?

Kérdéseim:

Ti hogyan veszitek rá magatokat hogy márpedig elmentek futni?

Hány órakor futsz általában?

Hogyan kezdted a futást? Hogy bírtad akkor?

Mennyi idő után látszott meg, hogy sportolsz?

Meg úgy mindenre kiváncsi lennék:)

Köszönöm!

17/L


2011. febr. 28. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ti hogyan veszitek rá magatokat hogy márpedig elmentek futni?": Ha szeretnék csinos lenni, tennem is kell érte. Megnézek egy-két bombázót bikiniben, és már jön is magától az elhatározás.

"Hány órakor futsz általában?": Mivel általában nyáron futok, ezért éjjel, sötétedés után, hogy ne kapjak infarktust.

"Hogyan kezdted a futást? Hogy bírtad akkor?" Amíg iskolába jártam kötelező volt futnunk, suli után pedig csak folytattam. Annyi, hogy ott már nem voltak mellettem az osztálytársak.:)

"Mennyi idő után látszott meg, hogy sportolsz?": Pontos időt nem tudok mondani, de elég hamar. Főleg, hogy jó időben sokat kerékpározom, sétálok, és kirándulok.

2011. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)


Várok még több választ is:)

2011. márc. 1. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eljárok harcművészetre, ahol az edzés fele futásból meg erősítésből áll. Szeretek oda járni az edzések és a társaság miatt. Am. 10 perc után tuti összeesnék, de motivál, hogy ott van az edző, folyamatosan hajt minket, és be akarjuk bizonyítani, hogy érdemesek vagyunk az edzésre, hogy meg tudjuk csinálni...
2011. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!