Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Scitec Whey Pro vagy Anabolic...

Scitec Whey Pro vagy Anabolic Whey?

Figyelt kérdés
Ki használta már ezeket? Mi a véleményetek az anabolic whey-ről.Ma eljetettem egy mondatot egy ismerősömnek konditerembe hogy Scitec Whey Pro 100%-ot akarok venni erre azt javasolta hogy nehogy ink anabolic whey-t vegy.Szerintetek?
2011. febr. 28. 22:28
 1/5 Biotéka válasza:
olvas utána kicsit.. a 2 termék nem teljesen ugyanaz sőt.. olvasd el őket és a lirásban megtalálod a választ h mire is akarod alkalmazni és h melyik az ami neked megfelel ..olvass sokat és soks sikert az edzéshez.. am én szedtem whey prot neke maz volta lényeg h kiegészitsem a napi fehérje bevitelemet és h edzés utána meglegyen a kellő fehérje.. napi 5-6 megfelelő kaja és tömegnövelő melette szép eredményt produkátam velük..
2011. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% Whey Protein Professionalt vegyél, fehérje tartalmuk szinte megegyezik(AW.21.5g/30g,WP.22g/30g), cukor szintén(AW.2g/30g,WP.1.5g/30g), de a WP több aminosavat tartalmaz, nagyobb az ízválaszték és pár forinttal olcsóbb is. :D:D
2011. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Biotéka válasza:
meg az már egy ujabb termék..szerintem is jobb amikro én nyomtam akkor még nem volt professional..de az meg még jobb (Y)
2011. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az anabolic whey egy koncentrátum+izolátum keverék tehát jobban hasznosul és gyorsabban felszívódik.Gyakorlatilag ha nem vagy elég komoly szinten nincs különbség
2011. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Whey pro.
2011. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!