Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dél-Pesten van valamerre...

Dél-Pesten van valamerre cheerleader csapat? (pom-pon lány)

Figyelt kérdés

Már régebben benne voltam egy csapatban csak nagyon messze volt. légyszives irjatok pár csapat e-mail cimet.

köszönöm szépen.


2011. márc. 5. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarlak megsérteni, nem veled van bajom, de most komolyan. Muszály minden amerikai f@szságot átvennünk és lemásolnunk!? Jobbak leszünk akkor hogyha mindenben utánozzuk a nagy USA-t?
2011. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ettél már hanburger vagy hot dogot? tuddo pl a kávé is onnan van meg egy csomó minden.

és ha szeretnéd tudni röhelyes egy amerikai foci meccs pom-pn lányok nélkül.

sőt hasonlist össze s ima hip hoppal.

sokkal nagyobb tehetségkell. itt hajlékonynak kelllened, vékonyak és könnyűnek ilettve erőnek az emelésekhez és akrobatikusnak az ugrásokhoz, szaltókhoz.

2011. márc. 5. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsiszívem, a kávé Afrikából származik, és a 'hamburgert' Oroszországban készítettek először. Pontosan tudom, hogy nehezek a cheerland edzések, és ugyanolyan megmérettetés, mint az amerikai focimeccsek. Engem csak az irritál, hogy lassan már itthon is a télapó jön el karácsonykor, és november elsején egyre több ember farag töklámpást ahelyett, hogy a temetőben megemlékezne a szeretteitől. Miért kell a nyugatot majmolnunk? Talán a magyar kultúra nem elég gazdag?!
2011. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1. Kinek mi tetszik, az szíve joga

2. Ha gondolod, körbekérdezhetek ahol én játszom Budapest Wolves.nál hogy miújság ilyen téren. :)

2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
sok csapatnak van már pomponcsapata pl: ugye wolves, cowboys, titans, rebels, bulldogs
2011. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Székesfehérváron van pompon csapat. a Fehérvár Diamonds, az Enthronersnek szurkolnak.

fehervardiamonds@gmail.com

2011. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a wolvesnek van....szívesen foadunk
2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!