Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik konditermet ajánlanátok?

Melyik konditermet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljárni konditerembe, mert meguntam, az itthoni szobakerékpározást, és szeretnék rendesen erősíteni és edzeni.

Tudtok olyan konditermet ajánlani ahol nem csak kigyúrt 100 kilós builderek járnak vagy idősek hanem velem egy súlycsoportú, és korban is közelebb álló fiúk és lányok is járnak?:) Megköszönném!

L/16


2011. márc. 6. 11:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Őőő azt nem írtam, hogy Budapesten belül:)
2011. márc. 6. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:

A kigyúrtak hidd el, hogy nem veled fognak foglalkozni :)


A Népligetnél amúgy van egy edzőterem (régen azt hiszem egy sportegyesületé volt a terület), sokáig oda jártam. Csak azért hagytam abba, mert nagyon messze van és sok időm ment el az utazással.

2011. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ugye nem azért írtad ezt a velem egy súlycsoportú és korú közelebb álló fiúk és lányokat,hogy ismerkedni menj?:-)
2011. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D Nem. Azért nem dobok ki rá pénzt:D Egyszerűen csak kellemetlenül érezném magam a sok agyonszteroidozott pasas mellett akik már mindenkit ismernek meg már évek óta járnak :$
2011. márc. 6. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy az nagyon ritka:D Inkább ilyen vézna gyerekeket lehet látni akik társas életet mennek élni a terembe...
2011. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D nekem oly mindegy tőlem lehetnek 30asok is hogy ha nem ilyen rendszeres járók:D Mindenesetre ajánlatok?:/ Népliget az nekem is messze van.
2011. márc. 6. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden konditeremben van 1-2 kigyúrtabb fickó és olyan fanatikus is aki heti 5ször jár.
2011. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bix ***** válasza:
én egy ideje fitnes 2000-re voksoltam, nem vészes árban, és a versenyzőktől a teljesen amatőrökig elég széles a felhozatal, plussz kardióra külön szint van, ha nem feltétlenül súlyzós edzést tervezel akkor teljesen máshol fogsz mozogni.
2011. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én rákoskereszturon tok egyet a home center be nagyonjo vagy vecsésen a toldy utcába
2011. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!