Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatások léptek...

Milyen mellékhatások léptek fel annál aki ANAPOLON 50-et szedet? Mivel kísérte utána hogy megmaradjon a hatása?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:31
 1/6 anonim válasza:
47%

Mellékhatások: májkárosodás, májrák, pattanásodás, hajhullás, zsíros bőr és haj, vízvisszatartás, magas vérnyomás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás, fáradékonyság, hormonháztartás felborulása!

A kúra után gyors visszaesés tapasztalt (+ tömegvesztés és depresszió)

Általában Deca-Durabolin kúrával kísérik.

2011. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wark150 válasza:
45%

Szia.


Nekem nem volt mellékhatás a kúra alatt. ha úgy szeded ahogy kell megvan a kaja és a levezetés sztem nem lesz tőle bajod "személyes vélemény "

2011. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem 1-2 hónap alatt jön ki, minden idővel...
2012. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első válaszoló mindent elmondott teljesen igaz!!!!
2012. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csaholczi László válasza:
hát beszarok mekkora marhaságokat írtok.ha használsz hozzá mindent ami kell nem lesz semmi bajod
2013. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek nektek ilyen? Úgy tudom ez az egyik legerősebb szteroid amit szájon át kell beszedni kíváncsi lennék, hogy minek szedtek ilyen szemetet? Profi sportolók vagytok? Mert az más...
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!