Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fiúk szerint mik a szexi...

A fiúk szerint mik a szexi sportok, amik jól állnak a 16 éves lányoknak? (táncokat leszámítva)

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 14:56
 1/9 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. Most sportolni akarsz, vagy a fiúknak tetszelegni közben?
2011. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én nem szeretem a sportos lányokat. Amúgy meg a sport nem a "szexiségről" szól...
2011. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

A fiúk az értelmes lányokat szeretik.

A kérdésedből ítélve te nem vagy az. -.-"

2011. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szexi sport nincs, max olyan, ahol úgy kiöltözöl. De olyan ruhákban meg kényelmetlen sportolni. Egyébként meg a profi sztriptíz szexi, de az nem egy könnyű dolog.
2011. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha én sportolok valószynű nem vagyok szexi,mert szakad rólam a víz,szakadt gatyában vagyok és télen a sapka behúzva a fejemre.

Viszont utána átöltözöm és semmi kifogásolnivalót nem találok az alakomon és kifejetten szexinek érzem magam.. Na, azt a sportnak köszönhetem.

2011. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a rúdtánc szexi és állítólag kemény sport. Viszont egy 16 éves lányt esélyesen nem enged az anyja, hogy ilyesmivel foglalkozzon.
2011. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexi sport kevés van, viszont sportok, amiktől szexi leszel, olyanok vannak. A röpis, és atletizáló csajok marhajól néznek ki. :D
2011. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A főzés.


Egyre kevesebben csinálják

2011. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szinkronúszás és a talajtorna. sztem még a gerenda és a felemás korlát is.

nem értem mit nem lehet ezen a kérdésen érteni.

2011. szept. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!