Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni turmix akkor 2...

Edzés utáni turmix akkor 2 dologból kell hogy álljon proteinből és maltodextrinből ugye?

Figyelt kérdés

Tudnátok felsorolni pár ilyen márkát ami jó minőségű?

sajnos az a gond h SK-n élek így itt nincs lehetőségem az összes olyan cuccra ami a BB.hu-n is van . Kerestem Power Proteint a power tracktól de olyat nem találtam viszot ezt igen : American PROTEIN POWER 3000g , most van leszállítva szóval ha szerintetek jó akkor ezt veszem + maltodextrint, itt csak olyat találtam h valami "sirix maltodextrin" de szerintem nem ez a fontosabb.


2011. márc. 11. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:

kezdőként inkább ne kevergess hanem vegyél komplett tömegnövelőt!

volumass35

jumbo professional

tuti hogy sk-n is be lehet szerezni keress rá!

2011. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az van hogy igazából alap multipro-n és jointX-en kívül semmit nem szeretnék szedni, mert a tömegnövélő porokat jumbot pl havonta kell vásárolni és az nekem így elég drága.

Viszont itt mondták hogy ezdés után turmix sokat segít.

Szóval valójában se regges se este se a nap folyamán semmit nem akarok enni a minőség kaján kívül csak edzés után egy ilyen turmixot, azt is csak azért h gyors felszívódású tápanyag legyen benne merthogy a csirke+rizs nem az :O.

Am most is keresgéltem és amúgy is a 2 cuccom scitec és meg vagyok elégedve vele szóval ez is lehetne az találtam is :Scitec ANABOLIC WHEY -ez elvileg gyors felszívódású elég edzés után 1 adag és ugyan 50 euró de tudom h a minősége jó és fél évre elég.

Szóval érted 37 euró havonta jointX+multipro + félévente 50 euró . Így még elég szimpatikus.

ÉS ha már a Scitec ANABOLIC WHEY mellett döntenék akkor ehhez most keverjek maltodextrint vagy ne?

2011. márc. 11. 19:28
 3/9 A kérdező kommentje:

Na utána néztem a volumass 35-nek . Tényleg jónak tűnik, szóval abban benne van minden ami kell az edzés után, nem kell keverni semmivel . És viszonylag sokáig kitart... akkor inkább ez legyen ? Edzés után pl 100g és szintén kb fél évig ki tart 50 euróért....


Előre is kösz a választ.

2011. márc. 11. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
persze! malto minden fehérjébe kell edzés után!
2011. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

inkább volumass 35 professional!

ilyen is van vagy csak sima volumass35?

2011. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van professional is , akkor azt hiszem ezt rendelem, a vélemények is jó róla...meg ha scitec nem lehet szar :D


Na de akkor most maltodextrint is vegyek vagy az nem kell ehhez (elején írtad h ne kevergessek)? De külömben a maltodextrint mind1 milyen márka mert ugyan azt tartalmazza mind, nincsenek benne + anyagok .

2011. márc. 11. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

a maltodextrin=szénhidrát

fehérjékhez kell,mert abban nincs

a tömegnövelőkben van szénhidrát(ez különbözteti meg a fehérjétől)

tehát a volumass 35 professionalhoz nem kell más,és ez a legjobb választás! Sok sikert!

2011. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyszerű, minél egyszerűbb annál jobb. Rögtön edzés után tehát benyomok egy volumass turmixot és minden tökéletes lesz !


Kösz minden segítséget !

2011. márc. 11. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
persze! ha a kajád is rendben!
2011. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!