Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 3 kilométer futással le...

Napi 3 kilométer futással le lehet adni 10 kilót nyárig?

Figyelt kérdés

Később szeretném majd emelni a távot, de most csak ennyit bírok. + sétálok futásközben kb 1,5 km-t.

Próbálom az étel mennyiségét is csökkenteni.


2011. márc. 14. 14:41
1 2
 11/13 bettineni válasza:

A futas es az ugrokötelezes hatasos, de olyannak, aki nincs hozzaszokva a mozgashoz csak fokozatosan szabad elkezdenie.

A szivet, izületeket mindkettö nagyon megterheli. Bemelegites nelkül karos is lehet.

En ugy fogytam 10kg par honap alatt, hogy nem ettem kenyerfeleket, delelött elkortyolgattam egy jo erös kavet, ami felgyorsitotta az anyagcseremet es etkezesek utan almaecetet ittam. Irodai munka mellett, sportolas nelkül is sikerült fogynom. (Ez akkor törtent, amikor iszonyu szerelmes voltam, nagyon boldog, szerintem ez is közrejatszott) Kesöbb sem jöttek vissza a kilok, bar feketekenyeret kezdtem enni, viszont az almaecetet nem hagytam el. Most terhessegem miatt kicsit mas a helyzet.

2011. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igazad van névtelen 10-11 éves válaszoló... tényleg nem értek a fogyáshoz meg a diétákhoz... végül is csak testépítő vagyok. Úgyhogy elmehetsz te a jó édes anyádba ugráló kötelezni nagyokos!
2011. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és ez annak szólt aki okoskodott az előző oldalon!
2011. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!