Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lennél szívesebben? Ultra,...

Mi lennél szívesebben? Ultra, vagy huligán?

Figyelt kérdés

Ultra: Az, aki a meccsen(legyen az bármilyen sportág) biztatja a saját csapatát, koreográfiákat csinál, énekel, esetleg szidja/csúfolja a másik csapatot, vagy annak szurkolóit.

Huligán: Az, aki az ellenfél szurkolóival egy előre megbeszélt helyen, és létszámban verekedik, mindenféle fegyver, és eszköz nélkül, kizárólag puszta ököllel.


2011. márc. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem, mert már kinőttem a h@lyeségből és vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben, minthogy rekedtre ordítsam magam, vagy összerugdossák hatan a pofámat egy olyan csapat miatt aki valójában sz@rik rám és az egész sportra mert csak a kis gázsija érdekli amit felmarkol amig én otthon mosom a véres rongyaimat vagy fogpótlásra spórolok!
2011. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tipikus libsi szöveg. Azt megértem, hogy huligán nem akarsz lenni. De azért az ultrák nem csak rekedtre ordítják a torkukat, hanem ulyesmiket is csinálnak:

http://www.youtube.com/watch?v=kNIW5SVjcxw


Nélkülük teljesen hangulatlan lenne egy focimeccs. Nem lenne meg az a tipikus lelátói hangulat, hanem nyugati színház lenne az egész. Oké, hogy a focit kéne nézni, de azért sokkal hangulatosabb így. Ezért nem értem, hogy miért akarja a tisztelt MLSZ elüldözni őket a stadionokból. A huligánokról ennyit:


http://www.youtube.com/watch?v=VLUbGftaH5w


Teljesen korrekt a csávó. Persze megértem, hogy valaki berzenkedik ettől, mert nem mindennapi dolog.

2011. márc. 14. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
köszi! fogyatékok!
2011. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy életstílus alatt megy... A huligán is bemegy a stadionba, ő is ordít, ő is a lelátón figyeli csapatát és az ellenfél brigádot!

Az ultra is odaáll az utcán, emellett lengeti a zászlót, buzdítja csapatát... Az ultra is boxol, a huligán is szurkol...csupán olykor oszlanak meg ezek...

És neked sajnos sok fogalmad nincs erről.

www.ultrasliberi.hu

www.uvb92.hu

www.rbd.ultras.hu

www.szud94.hu

www.fradimob.hu

NÉZELŐDNI!!!

2011. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!